PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810141}

My, zwierzęta

We the Animals
6,7 1 024
oceny
6,7 10 1 1024
7,9 7
ocen krytyków
My, zwierzęta
powrót do forum filmu My, zwierzęta

Bo lubię takie historie. Ktoś mi kiedyś zarzucił brak gustu. Napisał, że tylko bezguście ocenia wysoko.Więc jako bezguście stwierdzam fakt, że to kawał bardzo dobrego dramatu społecznego. I oczywiście polecam go każdemu. Pozdrawiam tych z gustem, i tych z bardzo dobrym gustem.

użytkownik usunięty
grzegorzanu

Uważam, że nie musisz się tłumaczyć ze swoich ocen. Z tego, co wiem, nie ma w Sevres wzorca oceniania filmów ;) Oceniamy jak czujemy. Jedni dany temat będą czuć bardziej, drudzy mniej, albo wcale. Co wg mnie wcale nie świadczy o guście, lub jego braku.
Gust jest pojęciem relatywnym. Każdemu może podobać co innego To zależy, co kto lubi, i przez jaki pryzmat na dana rzecz/film patrzy. To może nawet zależeć, nawet od tego, w jakim momencie życia coś tam oceniamy.
Oceniaj jak czujesz, nie patrząc na opinie większości.
W przypadku tego filmu akurat nasze gusta się lekko rozbiegły. Widocznie odebrałam ta historie trochę inaczej. Ale to wcale nie znaczy, że nie rozumiem Twojej oceny.
Pozdrawiam, i że się powtórzę, oceniaj jak czujesz, a nie jak wypada ocenić. A opinie innych odn. Twoich ocen miej ….. wiesz gdzie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones