PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850352}
7,5 29 986
ocen
7,5 10 1 29986
7,2 47
ocen krytyków
C'mon C'mon
powrót do forum filmu C'mon C'mon
maslana700

Festiwale filmowe :) W zeszłym tygodniu miałam okazję obejrzeć właśnie "C'mon C'mon" na Camerimage w Toruniu.

ocenił(a) film na 8
puchatek_filmweb

Film był na American Film Festival i na wspomnianym Camerimage.

Kosia_filmweb

Byl :D.
A moze ktos wie gdzie bedzie?

ocenił(a) film na 9
puchatek_filmweb

Na takim festiwalu masz film z polskimi czy angielskimi napisami, pytam z ciekawości?

streetbrother

Są seanse że i polskie i angielskie napisy puszczają (zależy w jakim języku film). Generalnie na Camerimage praktycznie wszystko jest tłumaczone na język ojczysty. Nawet spotkania z twórcami Q&A. Przykładowo na ostatniej edycji spotkanie z Denisem Villeneuve i Fraserem ( „Diuna”) było tłumaczone a spotkanie z Cary Joji Fukunaga i Linusem („Bond”) już nie. Zależy też od widzów. Natomiast filmy ZAWSZE są puszczane z polskimi napisami :)

maslana700

W muranowie planują pokazy przedpremierowe w weekend

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
maslana700

Ten Film mozna sciagnac przez torrenty....:)

ocenił(a) film na 7
maslana700

Kino Wisła Warszawa

ocenił(a) film na 10
srubka86

W Toruniu w dniu 7.01 był pokaz przepremierowy filmu w ramach "Spotkań filozoficznych z filmem".

ocenił(a) film na 10
maslana700

W Toruniu w dniu 7.01 był pokaz przepremierowy filmu w ramach "Spotkań filozoficznych z filmem".

ocenił(a) film na 8
maslana700

wie ktoś czy filmy puszczane na Camerimage są z polskimi napisami?

HAPII

Tak, są.

ocenił(a) film na 7
maslana700

Od dzis na ekino

maciekb80

Tak trochę nie w temacie. Działa Ci tam wyszukiwarka? Mnie cały czas wywala na główną. Nie wiem, czy to coś u mnie, czy od nich szwankuje.

ocenił(a) film na 7
Patianna

Działa, wywalała przez jakąś chwilę, myślę że u Ciebie też to przejsciowy problem;) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones