PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003754}

Bo się boi

Beau Is Afraid
6,2 11 977
ocen
6,2 10 1 11977
5,4 43
oceny krytyków
Bo się boi
powrót do forum filmu Bo się boi

Tym razem mniej o filmie, a tendencji dobrych aktorów do wybierania ról coraz bardziej zaburzonych, odstających od tzw. "normy", kontrowersyjnych i złożonych. Można rzec - wszak na tym polega aktorstwo! I nie można się z tym nie zgodzić, niemniej.... to "czym się stajesz i w co chcesz wcielić" jest zawsze Twoim wyborem, odpowiedzią z podświadomości na pytania, które sobie nieustannie zadajesz... Cierpienie "uszlachetnia"? Daje poczucie bycia "przydatnym"? Potrzebnym? Komu?

Mamie czy tacie?

A może "dobre aktorstwo" to po prostu znaczy zagrać DOBRZE zwykłego człowieka.

Ku przemyśleniu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
mar_spi

"Psychologicznego wyjaśnienia" - czytaj ze zrozumieniem, a swoje "sranie" zostaw w toalecie.

EspresskA

Po co zatruwasz innym życie? Twoje jest za nudne?

ocenił(a) film na 6
mar_spi

Sama to robisz, zmierz się z tym i nie projektuj na mnie swoich zachowań.

EspresskA

Hahahahahahahahaha

EspresskA

...tendencji dobrych aktorów do wybierania coraz bardziej zaburzonych, odstających od tzw. normy, kontrowersyjnych i złożonych? Hmmmmm..... Forrest Gump, Lot nad kukułczym gniazdem, Ptasiek, Rainman, Wielki błękit, Przerwana lekcja muzyki, Podziemny krąg, Chce się żyć, Ojciec, 9 i 1/2 tygodnia, Przebudzenia, Pasja źycia.... Pewnie jeszcze długo mogłabym wymieniać tytuły genialnych filmów, gdzie główny bohater jest zaburzony i odstaje od normy. Jakie zatem postaci wg Ciebie powinni wybierać aktorzy? Rolę w filmie o życiu Kowalskiego, który całe życie chodził do pracy między 8.00 a 16.00? Czy może superheroes? Albo biografie wielkich postaci historycznych ku chwale Boga i ojczyzny? Krytykujesz analizę psychologiczną innej użytkowniczki, podczas gdy sama porywasz się na analizę stanu psychicznego aktorów wybierających takie a nie inne role.... Dobre aktorstwo to po prostu dobre aktorstwo, niezależnie od roli. A tematyka filmu to całkiem odrębny temat. Ja tam wolę filmy o ludziach niezwykłych, Kowalskich mam dość wkoło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones