PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3675}

Abbottowie prawdziwi

Inventing the Abbotts
6,7 2 128
ocen
6,7 10 1 2128
Abbottowie prawdziwi
powrót do forum filmu Abbottowie prawdziwi

sam sie dziwię ale jest to jeden z moich filmów wszech czasów a przecież to taka prosta historia (acz w gwiazdorskiej obsadzie) bez większych fajerwerków
no cóż może ktoś mi wyjaśni dlaczego oglądałem ten film więcej razy niż jakikolwiek inny?

vomit

Nie ty jeden :)

Film faktycznie jest bez ,,fajerwerków", ale ma specyficzny klimat, który - przynajmniej na mnie - działa hipnotycznie. Oglądałam go dwa razy (bodajże...). Za każdym razem urzeka tak samo. Być może jest to zasługa duetu Jennifer Connelly i Phoenixa (których uwielbiam), być może kwestia ,,klimatyczności'' lat 50-ych. Faktem jest, że film ma to coś, czego brakuje niejednej produkcji z milionowym budżetem.

ps. ,,Abbotowie" w jakiś dziwny sposób kojarzą mi się z ,,Co gryzie Gilberta Grape'a" (film, którym nie potrafię się znudzić :]). Jeśli ktoś zna filmy z podobnym klimatem/ przesłaniem, które chciałby polecić, bedę bardzo wdzięczna...

wingmaker

dirty dancing ale tego nie trzeba reklamowac .serial cudowne lata,film pt zostańcie ze mną,na podstawie opowiadania stephena kinga jak z reszta dużo w jego twórczości jest obsadzone w tamtych latach jest mnóstwo filmów o latach 50tych i prawie wszystkie sa świetne

ocenił(a) film na 8
wingmaker

"Rzeka wspomnień" z Bradem Pitem jak był młody, bardzo podobny klimat, dwóch zbuntowanych braci jeden inny od drugiego, film się bardzo miło ogląda bo akcja umiejscowiona jest w pięknej scenerii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones