PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611195}
7,1 8 745
ocen
7,1 10 1 8745
Dead Island
powrót do forum gry Dead Island

11,5h.­ Kolejna po Call of­ Juarez 2 bardzo­ dobra gra od­ Techlandu. +­ miodność + czas­ gry + frajda +­ wciągająca­ rozgrywka +­ grafika + niskie­ wymagania­ sprzętowe +­ zróżnicowane typy­ zombiaków co­ predystynuje inne­ podejście w ich­ zabijaniu + fun ze­ strzelania jak już­ dorwiemy broń­ palną - szybkie­ zużywanie się­ białej broni. No­ sorry ale jak na­ początku dorwałem­ łoma to po 10­ zombiakach mi się­ zużył :/// Bez­ przesady. Niby przy­ levelowaniu mamy­ taką umiejętność w­ drzewku, że psucie­ broni białej­ przebiega wolniej­ ale i tak trwa to­ szybko :/ Nie­ sądziłem, że gra o­ zombiakch tak mnie­ wciągnie :> Taka­ mała bardzo istotna­ uwaga Dead­ Island wciąga­ nosem Dead­ Rising 2 od­ Capcomu­ :> Postarali się­ rodacy. :))

STAMiNA

Będzie w CDA, więc chyba kupię. Tak szczerze mówiąc rzadko grywam w gry z zombiakami w roli głównej. Najbliżej był NecroVisioN. Ale od czasu do czasu posiekać zombie można, zwłaszcza, że przed premierą gameplaye mi się podobały. No i kupią to dziesiątki tysięcy ludzi i będzie z kim grać w co-pie xD

ocenił(a) grę na 8
sebogothic

>Tak szczerze mówiąc rzadko grywam w gry z zombiakami w roli głównej.
Ja tak samo. Dead Island to wyjątek potwierdzający regułę. Urzekła mnie jego ciepła kolorystyka i całkiem miodny gameplay.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones