PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035410}

Zło absolutne

Choiakui ak
8,2 350
ocen
8,2 10 1 350
Zło absolutne
powrót do forum serialu Zło absolutne

Drama roku

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie numer jeden w tym roku jeśli chodzi o koreańskie dramy. Dla mnie to 10, trzymająca w napięciu przez całe 12 odcinków. Ji Chang Wook, grający role Junmo, po raz kolejny udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Polecam, będę polecać zawsze i z pewnością wrócę, a bardzo rzadko zdarza się, żebym do jakiś seriali powracała - wiele to znaczy.

minjulianna

A polecisz jakieś inne? Np z lat poprzednich albo z tego?

minjulianna

Mam pytanie: czy ten serial ma zamkniętą fabułę, czy kończy się tak, że trzeba czekać na następny sezon?

ocenił(a) serial na 8
miotacz plomieni

TAK ma zamkniętą fabułę, Jeżeli powstanie drugi sezon to już będzie inna sprawa/historia itp.

Promesto

mam pytanie czy Jong Gi-cheol naprawde umarl pod koniec 12 odcinka?

ocenił(a) serial na 8
helka2_filmaniak

UWAGA SPOILER

ocenił(a) serial na 8
helka2_filmaniak

***UWAGA SPOILER*** Jun-Mo i jego żona wracają do domu, zastają Gi-Cheula patrzącego na ich zdjęcie, trzymającego broń i gotowego do strzału. Jun-Mo również wyciąga broń. Gi-Cheul jest zszokowany zdradą i pyta ich, czy kiedykolwiek byli wobec niego szczerzy. Kiedy Gi Cheul próbuje się zastrzelić, Jun Mo zamiast tego strzela do niego. Gi Cheul umiera w ramionach swojej pierwszej miłości . W następnej scenie Jun-Mo odwiedza grób Gi-Cheula, zapala papierosa i kładzie go obok obrączki. Chociaż Jun-Mo ryzykował życie i zakończył śledztwo, stracił żonę i Gi-Cheol. Po napisach końcowych jest scena która przenosi nas w przeszłość z szczęśliwszym Jun Mo jako Seung Ho i Gi Cheul ubrany w garnitury, palący ich firmowe papierosy i dumnie spacerujący ulicami Gangnam. Bohaterowie serialu zostali zamknięci, niezależnie od tego, czy było to dobre, czy złe. Gi-Cheol umiera, Jun Mo i Eui-Jung nie są razem, a kartel narkotykowy zostaje zdemaskowany. Nie wygląda na to, żeby pojawiło się więcej historii.

Promesto

Dziękuje za odpowiedź, szkoda że to koniec tego serialu hah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones