Stamtąd (2022)
Stamtąd: Sezon 2 Stamtąd sezon 2, odcinek 10
odcinek Stamtąd (2022)

Dawno, dawno temu?

Once Upon a Time... 56m
7,5 422
oceny
7,5 10 1 422
Stamtąd
powrót do forum s2e10

....

ocenił(a) serial na 8

oglądając pierwszy sezon od początku dowiemy się więcej nowego niż w drugim xd

ocenił(a) serial na 7
jedreks_

Też mam takie wrażenie. W 2 sezonie nieco osiadło to napięcie.

jedreks_

Zamiast powoli wyjaśniać, chociażby małymi krokami, to z odcinka na odcinek dokładają nowe rzczy i komplikują całą sytuację. Jeśli trzeci sezon ma dołożyć jeszcze więcej kloców, to chyba się z tym pożegnam.

perun_6

Zgadzam się! Mi w pierwszym sezonie bardzo podobał się wspólny plan i powolne zmierzanie do jego realizacji. W tym sezonie jest za dużo chaosu i moim zdaniem w tym wszystkim również bohaterowie mocno tracą, bo coraz mniej sympatii wzbudzają.

ocenił(a) serial na 7
jedreks_

Bla bla bla bla bla bla bla....taki jest drugi sezon. Mam wrażenie, że wszystkie amerykańskie seriale mają jeden szablon na dialogi i sztywno się go trzymają. Ile razy, w ilu serialach i filmach słyszałem już te teksty, te zapewnienia, że wszystko jest ok, te harde odzywki. Ja rozumiem, że każda produkcja musi mieć wypełniacze, ale do groma...trzy czwarte czasu trwania odcinka??? Jeśli nawet będzie trzeci sezon, to nie wiem czy się skuszę, dziesięć minut akcji i czterdzieści pieprzenia o niczym. Tfu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones