Stamtąd (2022)
Stamtąd: Sezon 2 Stamtąd sezon 2, odcinek 1
odcinek Stamtąd (2022)

Obcy w obcym świecie

Strangers in a Strange Land 45m
7,6 506
ocen
7,6 10 1 506
Stamtąd
powrót do forum s2e1

Nie jestem wrogiem tego serialu. Wręcz przeciwnie. Kocham ten klimat i łykam dzielnie mniejsze i większe banialuki, "niedoskonałości/nieścisłości", lub inne niewiarygodne sceny/wydarzenia, bo sprawia on mi pewną przyjemność.

Ale powiedzcie mi, jakim cudem ten ledwo żywy starzec, przytwierdzony do skalnej ściany za ręce łańcuchami kilka metrów dalej, rzucił do środka studni, grubą, kilu/nastu metrową linę i jeszcze przytwierdził ją na obrzeżach tej studni, tak, żeby szeryf mógł się wspinać i wydostać na zewnątrz??!

Jak on to zrobił? - Jajami, za przeproszeniem?
A szeryf po wyjściu, rzucił się do jego ratowania: "ty mi pomogłeś, to i ja ci pomogę" bez ani jednego pytania, jak on to zrobił?

No na serio?

SkullScorp

Skąd te informacje? Bo ani w obsadzie, ani w samym serialu ich nie ma, nikt nie mówi o żadnym Boogeymanie. Masz takie informacje, jakbyś rozmawiał z twórcami serialu :)

ocenił(a) serial na 7
gienek1

Scenarzyści dają jedną odpowiedź, to miejsce jest zaczarowane lub przeklętę lub to Matrix lub cokolwiek , więc nic nie jest tu bezsensu ponieważ nie wiesz jakie rzeczy są możliwe w tym miejscu . Lochy po ich opuszczeniu ,zniknęły pojawił się w lesie .

gienek1

Tego nie rozumiesz? A to że pod koniec pierwszego sezonu zginęło 14 osób, potem pod gruzami jeszcze barman, do tego z autobusu też z 8 osób zginęło na 25 które przyjechały i nagle mają bramki żywności, mnie to najbardziej rozwaliło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones