PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509748}

Parenthood

7,7 1 570
ocen
7,7 10 1 1570
Parenthood
powrót do forum serialu Parenthood

Podobne seriale???

ocenił(a) serial na 7

Kochane klopoty
Bracia i siostry

Co jeszcze???
mniej ckliwego najlepiej???

ocenił(a) serial na 7
justicja84

Widziałaś Shameless, amerykański remake z 2011 ? Obyczajówka z masą świetnych bohaterów i na pewno nie jest ckliwe. Nie nudzi się, ogląda się trochę jak pokrętny kurs survivalowy.

ocenił(a) serial na 7
mala_o

Wlasnie poluje na ten serial, zalukam :) Dzex

ocenił(a) serial na 7
justicja84

Wow, po obejrzeniu kilku minut pierwszego odcinka shameless- juz sie wciagnelam!!! RE-WE-LA-CJA!!!

justicja84

Koniecznie 6 stóp pod ziemią, zdecydowanie nie jest ckliwy;)

ocenił(a) serial na 7
Rinoa_Sin

Juz obejrzałam, rewelacyjny ;)

justicja84

To jeszcze w takim razie dorzucam Rodzinę Soprano, Bates Motel, The Big C oraz United States of Tara, tutaj mamy mniej klasyczne modele rodziny... ale z drugiej strony w Shameless też familii z obrazka nie mamy:)

ocenił(a) serial na 7
Rinoa_Sin

Tarę i Sopranos mam obejrzane ;) zresztą Soprano, breaking bad i the walking dead to moja hiciorska trójca! Choć te dwa ostatnie to już zupełnie inna tematyka ;) te dwa pozostałe co wymieniłeś/łaś zalukam z ciekawości. Dziex.

justicja84

Trochę czasu już minęło, ale jeżeli nadal szukasz czegoś interesującego, to osobiście polecam Bloodline (2015). To nie do końca obyczajówka, ale przedstawia losy mocno dysfunkcyjnej rodziny, a dodatkowo w tle przewija się jeszcze wątek kryminalny. Jak dla mnie rewelacja, w dodatku niedawno zamówiono 2 sezon. :)

ocenił(a) serial na 7
AndersonS

Dzięki. Już dodałam do swojej listy ;) Teraz odkryłam Peaky Blinders. Też w pewnym sensie wątek rodzinny ;) choć bardziej w kierunku kryminału. Lata dwudzieste, mafia itd. Polecam.

justicja84

Zdecydowanie Tacy Jesteśmy. Jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek obejrzałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones