PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742387}

Muppety

The Muppets
7,0 858
ocen
7,0 10 1 858
Muppety
powrót do forum serialu Muppety

Już pierwszy odcinek dał czadu - mnóstwo humoru, powrót do korzeni czyli bardziej "dorosłe" żarty a jednocześnie przeniesienie konwencji show do XXI w formie mockumentu ;) Co chwila śmiałem się nawet i do łez :D
Zapowiada się spora dawka śmiechu ;)

ocenił(a) serial na 8
emillo97

Nie jest źle, też miejscami nie mogłem powstrzymać chichotu. "Zagranico" narzekają że to nie te Muppety co kiedyś i że te "udoroślenie" gwałci widzom dzieciństwo, ale uważam to za sporą przesadę. Może mi się ogląda te nowe Muppety lepiej niż innym, bo nigdy nie oglądałem programów na których był wzorowany, tj. tych wszystkich "reality" shows, więc formuła z której nawet Gonzo robi sobie jaja w pierwszym odcinku jeszcze się u mnie de facto nie przejadła.

rozkminator

Bo przez lata Muppety były kierowane do dzieci, ale serie telewizyjne były typowo dla starszych widzów. Także takie czcze gadanie narzekających w kwestii "gwałcenia widzom dzieciństwa". Nie bez powodu ABC transmituje to o 22:00.

ocenił(a) serial na 8
emillo97

Narzekają, że zbyt pozmieniano charaktery postaci. Że Kermit nie był takim wujem, że Piggy by w życiu nie pozwoliła tak łatwo ze sobą zerwać, i tak dalej. Szczerze to mi to nie przeszkadza zbytnio - nowe czasy, nowe Muppety. Bardziej brakowało mi przerywników typu Świnie W Kosmosie czy Szwedzki Kucharz. No ale wiem, że średnio pasowałyby do formuły tego, co muppety odstawiają w tej serii. Może kucharza się doczekam, w sumie w talk show miejsce na pierdoły żywieniowe mogliby znaleźć :D

rozkminator

Drugi odcinek też rozłożył na łopatki ;)

ocenił(a) serial na 8
emillo97

Miseczka Carlina xD

Odcinek lepszy od pilota

rozkminator

Nowe, stare tam... dla mnie Muppety to Muppety i kocham je od dzieciństwa niezależnie od tego, jak się zmieniają. :)

emillo97

Serial leci na ABC o 20.

emillo97

Niestety, drugi odcinek stracił znaczną cześć widzów.

Pilot oglądało 9.01 (grupa 4+) i 2.9 (grupa 16-49), a już drugi 5.80 (grupa 4+) i 2.0 (grupa 16-49).

no_bo_co

Szkoda, że tracą widzów, bo 4 odcinek nadal trzyma wysoki poziom.

emillo97

? przeciez to kompletnie nie jest zabawne

redmagic

No widocznie dla Ciebie, zapomniałeś, że każdy jest inny i ma inne zdanie?
To, że Ciebie nie bawi nie znaczy, że mnie też ma nie bawić, bo tak...

ocenił(a) serial na 6
emillo97

Zgadza się, do takiego humoru trzeba dorosnąć.

emillo97

No widocznie dla Ciebie jest śmieszne, zapomniałeś, że każdy jest inny i ma inne zdanie?
To, że Ciebie bawi nie znaczy, że mnie też ma bawić, bo tak...

redmagic

Widziałem tylko 2 pierwsze odcinki i też nie przypadł mi ten serial do gustu. Może że mną coś nie tak, ale filmy, seriale z gatunku komedia mnie nie śmieszą bardziej wprawiają mnie w dobry humor i rozbawiają te, które z założenia nie są komediami np. rozszerzona trzecia część hobbita.

emillo97

Są do tego napisy, ktoś tłumaczy?

malziyk29

Oglądam po angielsku, napisy są na kinomanie chyba do 2 pierwszych odcinków ale nie ma to tak dużej fanbazy, żeby szybko się pojawiały.

emillo97

Na Tv Puls od 8 listopada o 19:00

LordVader345

Na Pulsie chyba się nie zorientowali do końca jakie te Muppety są skoro puszczają jako tzw wieczorynka dla dzieci :)

malziyk29

Ciekawe od ilu lat będzie. Stawiam na 12

LordVader345

Niestety.Zorientowali było od 12 lat. I były o godzinie 19.A teraz zmieniają ciągle.Albo 6 rano albo 9 .Może najlepiej niech dadzą o 2 w nocy jeszcze???

kevinek

Ciągle zmieniają, w internecie trzeba oglądać :/

ocenił(a) serial na 8
LordVader345

Niestety, kevinek wykrakał, bo lecą o północy.
A jest nawet gorzej, bo już w ogóle nie lecą.

rudy_filmy

Ech... Niby Puls jest fajny, ale mieli dawqć powtórki Flasha i nie dali. Mieli daćwać Muppety o 20:00 i nie dawali. Co jeszcze?

ocenił(a) serial na 8
LordVader345

Też nie mówię, że TV Puls jest zła, ale to ich ciągłe zmienianie programu TV jest po prostu kpiną!
Przy okazji, gdzie usłyszałeś, że mają dawać "Muppety" o 20:00? Masz jakiś link czy to tylko plotka? Bo jeśli tylko plotka, to winić za tą zmianę można tylko tych, którzy tę plotkę wymyślili!


rudy_filmy

Nie nie mam linku. Zresztą za dużo zmieniali program-trzeba patrzeć na program co 5-7 dni by zauważyć zmiany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones