PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99828}

Magiczni Wojownicy

The Slayers Try
7,9 3 835
ocen
7,9 10 1 3835
Magiczni Wojownicy
powrót do forum serialu Magiczni Wojownicy

Extra

ocenił(a) serial na 10

Ta seria jest równie dobra jak poprzednie powiedzmy sobie szczerze gdy Slayersi lecieli po raz ostatni pobeczałam się a bardzo rzadko becze no i od tamtego dnia już więcej ich nie zobaczyła, ale Slayersów nie da sie zapomnieć

LiN_2

Tez sie poryczalam ;( ale Slayersow mozesz sciagnac z neta. Co prawda troche to dlugo trwa ale masz odcinki na wlasnosc. Np. w programie eMule, na osloskop.net znajdziesz dokladne nazwy poszczegolnych odcinkow, z tamtad zawsze dziala.

Ewel

Momęt. Da się ściągnąć. Prosze podaj pełną nazwe strony z której da się to ściąnąć. Proszę. Uwielbiam magicznych wojowników. Mam z nimi móntwo tapet i piosenek z seri oraz głosów autorów. Ale odcinków znaleść nie mogę. Proszę !!!!!!!!!
Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie z kąd można je sciągnąć niech napisze.

ocenił(a) serial na 10
LiN_2

ściągnąć można z Emule ale strasznie długo lub torrentem http://boxtorrents.com tam jest wiele anime poszukasz to znajdziesz

ocenił(a) serial na 10
LiN_2

Tak już mam że jak się coś kończy to niedosyt czuję... Szkoda że nie kontynuowali serii dalej...

agnieszka_2

Żeby jeszcze chociaż raz puścili w TV... Choćby jeden odcinek tygodniowo! Ściąganie z neta trwa straaasznie długo... Dużo można też znaleźć na www.youtube.com, ale nie natknęłam się jeszcze na polską wersję. Chwała Bogu, większość jest po angielsku ;) Pozdr dla wszystkich fanów slayersów =*

fawelka

Mam nadzieję, że oglądasz z angielskimi napisami;P Dubbing angielski mnie powalił na kolana. David Moo... Tylko nie to...;)

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 7
Alles

Lubię Slayers, ale nie przepadam za Slayers Try. Trochę nudnawe było. Miałam wrażenie, że twórcom zabrakło pomysłów.

ocenił(a) serial na 10
Night_Shojo

A gdzie tam! Wcale nudno nie było ;) Szczególnie kiedy Valgaav się pojawiał xD Ale Lina rządzi >:]

ocenił(a) serial na 10
miranda_6

TRY może nie było nudne ale jakieś takie dziwne;p NEXT bardziej przypadł mi do gustu;]

a tak przy okazji... to Gourry rządzi;phehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones