PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607157}

Eva Luna

6,3 441
ocen
6,3 10 1 441
Eva Luna
powrót do forum serialu Eva Luna

Naprawdę wzruszający, szczególnie gdy Julio prowadził Evę do ołtarza, a potem gdy Laura
śpiewała Ave Maria. Cudnie! Nie mogę nie wspomnieć pięknej sukni panny młodej:) Tylko
szkoda, że to już koniec przygód Evci i Daniela;/

użytkownik usunięty
petit_fleur

extra był ten ostatni odc. jak ja nie lubię jak sie kończą będę tęsknić za nimi

petit_fleur

Tak wszystko było piękne, ale ja czuję niedosyt nie wiem dlaczego.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Mnie zabrakło zakończenia typu "jakiś czas później".Chociaż to, które pokazano też było całkiem fajne:)

petit_fleur

Alicia na pewno była z Tony'm, w końcu złapała bukiet ;)

Marisol - wielka kariera, choć zabrakło jej w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

No tak, Marisol, ale puścili jej Mentirę. Super babka i głosik:) Alicia miała "genialną" fryzurę na ślubie siostry...

petit_fleur

Retro ;)

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Stylistka chyba widziała podwójnie, że ją tak urządziła:D

petit_fleur

A mi na ślubie brakowało Pablita i chociaż jednak scenki Laurity z braciszkiem....

JA muszę obejrzeć te ostatnie odcinki, bo już trochę zapomniałam. Jednak z tego, co pamiętam to fryzura Alicii mi się nie podobała.
Wg mnie Deborah wyglądała ślicznie.
Eva wyglądała ślicznie i miała śliczną suknię.
Ślub był piękny.
Laurita bardzo ładnie zaśpiewała.

jagodajulia

Tak Laurita zaśpiewała aż za ładnie co było podejrzane, bo nie brała lekcji śpiewu ;)

cocco03

TAk, też byłabym zaskoczona, ale kiedyś przed przypadek trafiłam na zdjęcie albo filmik jak Laurita śpiewa na ślubie i się wtedy trochę wkurzyłam, bo miałabym niespodziankę.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ali wyglądała ogólnie źle jak na ślub siostry. Reszta gości spoko. Evcia i Daniel oczywiście przepięknie.
Też zauważyłam brak Pablo i trochę już zapomniałam, co tam jeszcze było, w końcu telka skończyła siem 2 tyg temu... Szkoda, bo polubiłam wszystkich bohaterów.

Właściwie na samym początku powinnam napisać witaj jagodajulia, dawno Cię tu nie było:P

petit_fleur

petit_fleur,dziękuję ;) TAk, kilka tygodni mnie nie było. URPEA jeszcze nie nadrobiłam..;(

JA Evę Lunę już w lipcu skończyłam oglądać, więc też za wiele nie pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones