PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 92 214
ocen
8,0 10 1 92214
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

Uderzający w prawdziwych katolików, sól tej ziemi, szlachtę? Trzeba będzie obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
Oliver_Haddo

Już dawno się tak nie uśmiałem. Świetna komedia. Do tego dane zdjęcia. Swojskie klimaty. Polecam.

dacapo

O, ja cały czas zamierzam, i bardzo czekałem na premierę, ale kiedy już jest, to ja akurat nie mam czasu do tego usiąść. Mam nadzieję, że jest tam dużo czarnego humoru, może nawet brutalnego?

ocenił(a) serial na 6
Oliver_Haddo

ehhehehehe ale śmieszne lewaczku.

ocenił(a) serial na 8
Oliver_Haddo

Hahahaha kocham! Serial dokładnie w pierwszy odcinku mówi o tych Polakach w komentarzach, napierdzielajacych się z powodu serialu! Wygląda to jak świetny marketing! Brawo chłopcy! Hahaha

ocenił(a) serial na 7
Oliver_Haddo

Jeśli uważasz że ten serial jest o tych :drugich" gorszych chamach, to niestety jest o tobie drogi sarmato! ;-)

behemot_9

Nie miałem żadnych założeń co do tego, o kim konkretnie będzie film. Po prostu po obejrzeniu trailera, zobaczyłem potencjał na wywołanie kontrowersji wśród widowni o ciaśniejszych horyzontach. Skorzystałem z okazji, i napisałem komentarz, który miał nakłonić takich widzów do punktowania samych siebie. A ty dołączyłeś do tego klubu, a że klub jest liczny, to chyba dobrze dla ciebie?

użytkownik usunięty
Oliver_Haddo

Umarłam ze śmiechu!!! Napisałabym coś, ale kultura mi nie pozwala....

ocenił(a) serial na 6
Oliver_Haddo

Podoba mi się obraz tego wiecznie nachlanego chłopa, który po zabiciu szlachcica doznaje erekcji. ;)

ocenił(a) serial na 2
Oliver_Haddo

standardowo netflix czyli straszny cringe i woke, ale są też dobre fragmenty.

Oliver_Haddo

Chrzanić w kogo to uderza i czy w ogóle w kogokolwiek. Chodzi o to, że ten serial jest po prostu mało zabawny i drętwy niczym ruska onuca.

Lukas_Art

I bardzo dobrze, że uderza. Konserwy nigdy nie przyznają, że szlachta to było zło nad złem, tylko jakieś wieczne zwody. Kiedyś jak się było gówniakiem, to się odpalało papierosa zapałką i mówiło: „szlachta pali drewnem”. Po przeanalizowaniu historii dokładniej i wnikliwie to raczej bym tak już nie powiedział. Film zajebisty i postępowy. Należy się śmiać z takich rzeczy, bo śmiech to jedyne co nam pozostało, po tych mrocznych dla nas czasach.

survive

To pewnie kwestia poczucia humoru. Nie mam nic przeciwko śmianiu się z samego siebie i ze wszelkiego rodzaju narodowych "tabu". Ale humor w stylu "The Office" do mnie nie przemawia.

Oliver_Haddo

ogolnie sekty moim zdaniem nalezy rugowac ze spolecznej swiadomosci, a czy kino to dobra forma wyrazu? hmmm, jak kazda inna otwarta na ogol spoleczny imo.

Oliver_Haddo

Typowy śmieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones