River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

Jestem fanka rivera chociaz musze sie przyznac ze ogladalam tylko 2 jego filmy.podovbalo mi sie bardzo DogFihgt naprawde jest to dobry film.poruszyla mnie bardzo historia jego zycia historia jego smierci i to ze tak naprawde byl skryty i niesmialy.zamiescilam ten temat bo chcialabym sie dowiedziec to czego nie mozna sie dowiedziec o riverze ogladajac filmy. moze jakies linki fora wywiady cokolwiek co przyblizyloby mi postac rivera ktory swoja dobrocia zaskakiwal i przycmiewal wielu innych aktorow, chcialabym sie tez dowiedziec dlaczego obwiniano keanu reevsa za smierc rivera

agae

tak to prawda ze szukanie czegos o nim to jak dokopywanie sie do 4 tajemnicy fatimskiej....:)

i wlasnie dlatego na moim blogu stworzylem river phoenix multimedia center
zeby polscy fani nie musieli lazic i wszystkiego szukac....
zapraszam do siebie

http://www.filmweb.pl/Topic?id=392038 [www.filmweb.pl/Topic?id ...]

mam nadzieje ze podobaly ci sie multimedia ;)


co do biografii to polecam stronke

http://www.river-phoenix.org/

agae

a jesli chodzi o ta sprawe z jego smiercia to dlatego ze riv przedawkowal narkotyki (pewnie to wiesz) ktore wedlug opini publicznej zaczol brac przy kreceniu mojego wlasnego idaho i niby keanu byl tego sprawca bo sie przyjaznili, a prawda jest taka ze riv experymentowal z heroina juz w 1988 czyli 3 lata przed kreceniem idaho i 2 przed poznaniem keanu.....

zreszta podesle ci jakis link bo niechce mi sie rozpisywać na ten temt :)

River_Norton_is_gone

dzioekuje bardzo!!!!! nawet nie wiesz jak mi pomogles! ogladam wszystko po kolei kazdy jeden link. dobry z ciebie czlowiek:)

agae

jestem aniołem - wiem to od dawna:)))))))

ale niedawno mialem takie same problemy jak ty wiec postanowilem przyszlym fanom rivera ulatwić zycie :)

River_Norton_is_gone

acha i wogole to moze znasz lub ktos zna stronki z ktorych moge sciagnac filmy z riverem a dokladnie chcialabym sobie sciagnac DogFight . na torrentach nie ma e-mule tez zawodzi moze jakies propozycje?

agae

pisalo tutaj na forum ktos wystawil zdjecie rivera w trumnie na tym forum ale usunieto je wiem ze duzo osob tutaj naskoczylo nba ta osobe ale chcialabym sie dowiedziec czegos na temat tego czemu zaczal brac jaki byl prywatnie i tego wszystkiego co wazne o jego smierdzi i zyciu...

agae

bo on palil trawke i bolala go noga i umarl

agae

wow netox dzieki za wnikliwa analiza osobowosci i biografii rivera - powinienes studiowac psychologie bo niezly z ciebie pzrypadek :)

zdjecie w trumnie usunieto - wiesz mi naprawde niechcesz go zobaczyc!!!!

napewno wiesz ze jego rodzice byli misjonarzami.....dla childen of god - sekty zw m in. z molestowaniem dzieci i takie historie....riv byl wniej od 2 do 7 roku zycia...wątpie by przyczynilo sie to do jego uzaleznienia...ale napewno zostawilo uraz w psychice....zreszta sama poczytaj....tekst jest niestety po angielsku :) ale jest tu dosc ciekawa mini biografia.....jak masz jeszcze jakies pytanka co do riv to pisz tutaj albo odwiedzaj mojego bloga(moj prawdziwy nick to river norton ale wtym tygodniu jest inny na czesc mojego psa :)....temat river phoenix - edward norton i tam mozesz sie wyzyc

klikasz na fklage angielska a potem na ---)Visit his biography with nice pictures

http://bbs.eui.upv.es/~baker/web/index.htm [bbs.eui.upv.es/~baker/w ...]

mam nadzieje ze troche rozjasnilo......

zaluz sobie temet na swoim blogu to ci ciekawe linki o rivie podrzuce - tylko powiedz co cie interesuje......

najlepsze jesli chodzi o biografie riva to sa ksiazki o nim - niestety niedostepne w pl ksiegarniach ale na ebay mozna kupic....

z tego co wiec o dludzi to najlepsza jest
In Search of River Phoenix: The Truth Behind The Myth by William Richert (Foreword), Barry C. Lawrence

dobra koncze bo uniwerek wzywa ;)



River_Norton_is_gone

co do filmow to polecam ci my own private idaho (mopi)- bo nie jestes fanem riva dopuki tego filmu nie zobaczysz - i z nim niema problemow - ja mam shareaza - modyfikacja kazaa tylko bez spywearow :) i niema zadnego problemu....stand by me tez jest w sieci

u mnie na blogu jest link to obaejzenie a night in life of jimmi readon....niepolecam bo to chyba najgorzszy film riva - no ale byl mlody...i wogule wiec raz moglomu sei zdarzyc wpadka ;)

powinnas zobaczyc rinning on empty (riv dostal za to nominacje do oscarow i zlotych globow) i kocham cie na zaboj (i love you to death)

ale z dogfight to bedzie problem.....najlepiej popros kogos kto ma ten film na kompie by ci go pzreslal poczta...chetnie bym ci pomogl ale sam mam na kasecie.....bardzo zreszta wysłuzonej wiec sie tego nawet rippowac na kompa nieoplaca...ale wiem ze ludzie chyba maja go.

agae

no wlasnie wiem ze DogFight nigdzie nie ma dlatego wszedzie go szukam a jako ze lubie filmy romantyczne to zalezy mi bardzo na tym filmie:)jakbys gdzie strafil to bylabym wdzieczna sama bede szukac jeszcze troche:)

acha i dzieki za info posciagam pare filmikow i mam nadzieje ze twedy stane sie prawdziwym fanem:P

co do netoxa to sie nim nie przejmuj znam go osobiscie wszedl na ta stronke i sie wpiosal zeby mi zrobic na zlosc:)

agae

acha no i oczywiscie wielkie dzieki za linki na twojego bloga bardzo zajefajnym linkow i mulimediow jak to przestudiuje to zwroce sie po reszte:)


acha i wielie pozdrowienia dla twojego psa:P

agae

dzieki :) joaq tez ciebie pozdrawia...

no ale wracajac do filmu amerykanskie psy....to najlepiej przejdz sie po wypozyczalniach bo tam czesto sprzedaja starsze vhs...(w ten sposob ja zdobylem amerykanskie psy - i to za 6 zł:)jesli ci sie nieuda to tu masz link do polskiego alleegro :

http://allegro.pl/item91704487_vhs_amerykanskie_psy_river_phoenix_.html [allegro.pl/item91704487 ...]

http://allegro.pl/item92142121_amerykanskie_psy.html [allegro.pl/item92142121 ...]


ten film puki co mozna dostac tylko na vhs ...ale badzmy dobrej mysli bo ostatnio wypuscili na dvd filmy rivera: sneakers, silent toung - czy jakos tam, running on empty......wiec moze wezma sie za dogfight ;)

River_Norton_is_gone

a tu sa wszystkie filmy z allegro z riverem * enjoy :)

http://allegro.pl/search.php?string=river+phoenix&category=0&description=1&count ry=1 [allegro.pl/search.php?s ...]

agae

a to ci sie spodoba:)

http://www.myriverphoenixcollection.org/dogfight.html [www.myriverphoenixcolle ...]

River_Norton_is_gone

River Norton, sorki ze sie wcinam, ale czy ja dobrze zrozumialam?...nazwales swojego psa Joaq??;)))

Sookie

tak pzreciez tak mam na blogu joaquin na czesc mojego psa golden retrievera ;)

mialem nazwac po zdobywcy oscara....* z malym anexem -gdy wygra hoffman wtedy jest dowolnosc...hoffi wygrał, a ja polubilem joaq i maly tez polubil po imie wiec jest joaquin.....nawet zaczolem to prawidlowo wymawiac..(juz nie dzoakin tylko łakin :)))))))))

River_Norton_is_gone

całkiem niezle, hehe;) a jak ludzie reaguja na to imię?? ;) ktos pytał cie juz dlaczego własnie takie ??? prawde mówiąc tez o tym myslam, tzn gdybym miala kiedys nowego psiaka (ale to tak za dobrych kilka lat, bo mój aktualny psiak ma sie calkiem dobrze i oby tak bylo jeszcze długo;) to zastanawialam sie nad imionami: River, Rio, Indy hehe;) ale najbardziej nad Rio ;))

Sookie

indy - tak własnie chcialem go nazwać, bo river to byloby zbyt oczywiste ;)...a pozatym sam strasznie lubilem indiane jonsa jako dzieciak - a indiana "dostał" swoje przezwisko wlasnie po psie :)......no ale po tym co zdarzylo sie na oscarach (te tajemnizce wyszeptane zdanie ;)) bardzo polubilem joaq i juz kwestia imienia byla pzresadzona :))))))

ale rio tez swietnie brzmi......

pozatym tymi imionami (rio i indiana) to z tego co wiem siostry rivera nazwaly swoich synow ;)

River_Norton_is_gone

tak, wiem o tym;) ja jak juz kiedys pisalam musze wybic sobie z głowy nazwanie moich przyszłych dzieci - dziwacznymi imionami, nie chce zeby mnie za to znienawidzily heheh;)))

Sookie

a co tam pozatym niewiedomo czy bedziesz mieszkac w polsce....a po drugie moze sie okazac ze za pare lat kaie imiona beda barzdo modne....ja tez juz pisalem ze z imion podobaja mi sie : lorelei, tristan i river ....wiec zostaje mi jeszcze stworzyc 3 potomkow ktorym je nadam :) - pozatym czy ktos sie mnie pytał czy mi sie podoba imie mateusz.....

agae

hehehe wlasnie rodzice nas krzywdza takimi imiona jakie mamy dlaczego my mamy naszych dzieci tez nie krzywdzic :P a moze a nóż wyjdzie tak ze dzieciom sie te imiona spodobaja:)

moim zdaniem imie river ma glebie w koncu nie kazdy morze miec na imie rzeka .......moze to miec wiele znaczen:)

aaaa i ten ostatni link naprawde mi sie spodobal:D

agae

river dostał swoje imie od rzeki zycia z noweli hermana hesse "siddhartha", i tam rzeka byla synonimem mądrosci......!!!!! wiec to swietne imie dla dziecka.....:)

jak ostatni link sie podobał to i pewnie tym tez niepogardzisz :)
http://www.river-phoenix.org/filmography/dogfight/ [www.river-phoenix.org/f ...]

agae

no wlasnie gdzies to czytalam na jakiejs stronie dlatego bardzo podoba mi sie to imie:)wogole nie wiem ale mam jakas slabosc do rodziny Phoenix'ow hehe obaj bracia mi sie podobaja:D (szkoda tylko ze jednego juz nie ma)

a co do linkow ktore mi dajesz widze znalazlam niezlego "ziomala" od spraw filmowych:D bede wiedziala do kogo sie zwrocic o pomoc w razie klopotow:P

agae

a ja fani phoenixów musza sobie pomagać :)

p.s. są nnowe linki !!!

agae

hehehe to dawaj dawaj te nowe linki wiesz ze nimi nie pogardze:)

a swoja droga to musiales chyba duzo sie nim interesowac wiesz bardzo duzo rzeczy podziwiam:)

a tak a propo to robisz mi renome dzieki tobie to forum jest na glownej stronie filwebu:D

agae

tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahhaha wkoncu

a tak jesli wdawac sie w szczegoly, to interesuje sie rivem od 6 miesiecy....od czesu gdy pzreczytalem jego biografie.......ja poprostu uwielbiam dobre biografie i to one naklaniaja mnie by siegnac po czyjas rworczosc....no i w tym przypadku odnowa obejzalem wszystkie filmy jakie byly dostepne i sie wciagnolem......a taknaprawde to wcale tak duzo niewiem - to sie tylko tak wydaje :))))))))))))))))

linki bede umieszczal na swoim blogu (wiesz gdzie :) - a jesli nie wiesz to ci pzrypomne - w river multimedia center.....wtedy wszystko bedzie w jednym miejscu i niebedzie trzeba po filmwebie latac i szukać ;)

i wlasnie poto powstal ten multimedia center....zeby lubie mogli wszystko o rivie w jednym miejscu przeczytac.....bo jak sama wiesz znalezienie czegokolwiek w necie o rivie jest bardzo trudne :)))))

River_Norton_is_gone

na multimediach umiescilem ostatnio kawalek "indiany jonesa i ostatniej krucjaty" jak pewie wiesz riv gral tam role mlodego indiany....raptem 10 minut filmu ale jesli jeszcze niewidzialas to wal smialo :))))

umiescilem tez link jak chcesz to sobie mozesz na kompa sciagnac ....

agae

jutro dodam link audio do sciagniecia
piosenek z doghight !!!

agae

ok:) patrzylam na allegro szkoda ze tylko kasete moje wideo na skraju wytzymalosci jest wiec nie ma co kupowac bo moge nie miec na czym obejrzec ale trudno bede szukac:(

agae

a twoja wiedze i tak podziwiam :P

zreszta twoj piesek musi byc bardzoi mlody skoro znasz phenixow od pol roku a piesek juz jhuaq sie nazywa:P

agae

no jest mlody, zreszta widac na zdjeciu ze to mala bestia :)
dostalem okolo miesiaca temu...

agae

hmmmm zdjeciu?

z tego co widze to nie ty jestes na zdjeciu:P

agae

aaaaaaaaaa widzisz odrazu widac ze jestes krutko na fw :)))))
bo ja (jak obiecalem) po krutkim tribute for my dog wracam do standardowego wyglady bloga (czyli zdjecie rivera i jakies jego cytat -ok akurat cytatu jego teraz niema ;) i nick (czyli river norton)

niedługo dam link to sobie film rivera sciagniesz *niestety nie dogfight :)
tylko i love you to death......tez fajny (komedia)

agae

heheh ano krotko jestem:)

film I love you to death chyba juz widzialam z tego co wiem to chyba chodzilo o to ze zona chciala zabic meza hehe:P chyba ze sie myle:|

szukalam the dogfight wszedzie na emulu na torrentach na megauploudach i nic...........zero!~wiec jakbys sie kiedys natchnal bo widze ze znasz pare linkow to bardzo chetnie obejrze the dogfight stand by me oraz wybrzeze moskitow z h. fordem:P

agae

a tak a propo to chetnie bym zobaczyla twojego pieska:P

agae

mowisz - masz......

w piatek postaram sie pociac stand by me i ci na yousendit.com wkleic, to sobiec sciagniesz i skleisz

wybrzeze mosquitow to niedawno (3 miesiace temu :P ) lecialo na polsacie....ale pewnie niedlugo powturza a jak nie oni to tvn bo tez to mają.....no i polsat pewnie niedlugo malego nikite zapusci bo juz dawno niepowtarzali.....


i love you to death - dobre skojazenia masz :)))))))))

agae

hehehe malego nikite widzialam juz z tysiac razy:P

jakbys mial jakies info o program,ie telewizyjnym to daj znac:)

a co do stand by me to czekam na twojego linka!

agae

oj sorki widze ze ciebie niedocenilem :)))))))))ja widzialem tylko raz bo zawsze jakos udawalo mi sie go przegapić.......
a jesli bedzie cos w tv polskiej o rivie...to odrazu dam znać (zresztą i tak wszystkich zawsze zmuszam zaby oglądali :)

link bedzie w piatek najpuzniej w sobote bo niewiem ile czasu sie bedzie zalączalo :)

agae

ok dziekuje bardzo:)czekam na znak:P

a maly nikita lecial juz tyle razy w tv ze to az dziwne ze widziales to tylko raz:P

agae

no wiem ze to dosc dziwne :), bo przez cale liceum ogladalem taki serial "nikita" i czesto jak puszczali reklamy "malego nikity" to zawsze przykuwaly moja uwage ale nigdy nieudalo mi sie obejzec....az do czasu kiedy obejzalem mopi i zaczolem polowac na filmy riva....wlaczam tv a co tu leci - maly nikita.....tak samo bylo z wybrzezem mosquitow.....bo znalazlem w domu stara gazeta z programem spzred paru miesiecy w ktorej byl ten film.... i pomyslalem ze fajnieby bylo jakby powtorzyli.....i co wlanzcam wieczorem tv...a tu w poniedzialkowym hicie polsatu wybrzerze leci..........i musze ci ten film polecic - harison dobrze wypadł (czego sie po nim akurat niespodziewalem)


narazie mozesz spac spokojnie i bo z tego co wiem to nic sie wiekszego nie kroi......zreszta jak masz riva w ulubionych to jak nacisniesz telewizja to ci sie pokaze co w polskojezycznych stacjach z rivem grają ;)

agae

probowalam rozkminic te ulubnione i cos nie moge nie mam za wiele czasu na siedzenia na stronach bo mam nowa gre znaczy stara ale dla mnie w sam raz bo nie za musze tam strzelac tylko bardziej umyslowo pracowac wiec caly czas w nia gram :P tak wiec np teraz chcialam cos dodac do ulubionych ale nie wiem jak:(

ale bez obaw ja do wszystkiego zawsze saama dochodzilam i tym razem rowniez tak bedzie:)

wiec jakby przez najblizszy czas bylo cos wiadomo o tel to mozesz mi dac znac:P

jezeli chodzi o harrisona to nie wiem czemu sie czepiasz moim zdaniem jest on prawei tak dobry aktorem jak robert de niro tyle ze wiecej sie spina:P

agae

wlasnie sobie sciagam "stand by me" sprawdzalam sobie kto tam gra procz rivera i nie ma tam keanu reevsa a slyszalam ze razem zagrali w tym filmie......mam zle informacje?

agae

w stand by me niegrali razem.....ale w mopi (czyli moje wlasne idaho - my own private idaho ) tak - a wogule u mnie na blogu sa kawalki tego filmu (w multimedia centre)wogule bardzo go polecam bo mi sie podobał :)- i to jest wogule moj ulubiony film ;) - riv i kenau graja meskie prostytutki.....:))))))))))))) )))))))))))))))))

no a stand by me to puszcze w sieci w piatek

a teraz jak dodajemy do ulubione:
- wchodzisz na strone w filmwebie ktora dotyczy interesujacego cie aktora, filmu, itd
-klikasz w gurnym rogu na dodaj do ulubionych
-cieszysz sie ze ci to tak latwo poszlo :)

agae

narazie udalo mi sei zalączyc 2 pierwsze czesci.....reszta jutro i pojutrze :)

stand by me:

1 of 8
http://s27.yousendit.com/d.aspx?id=0EVAQOK87SR393U0ZN2XKCYDT9 [s27.yousendit.com/d.asp ...]

2 of 8

http://s27.yousendit.com/d.aspx?id=0HVOICBFD4KKC31KACC3A1AIZ0 [s27.yousendit.com/d.asp ...]

agae

no wiec sytuacja wyglada tak....teraz napalilam sie na moje prywatne idaho:P

dzieki za to ze zamiesciles ten film ale ja go juz dawno sciagam znaczt dawnoi w sumioe od paru dni nie wiem czy napisalam to na forum ale wydaje mi sie ze tak mam juz 34% wiec niebardzo mi sie oplaca teraz to sciagc od poczatku ale jakbys mogl zamiesacic moje idaho albo psy to bylabym wdzieczna:P

a to co teraz zamiesciles napewno nie pojdzie na marne przyda sie to napewni innych zagorzalym fanom riva:P

ale mimo wszystko bardzoe ci dziekuje jestes kochany:*

agae

dobra wlasnie zamieszczam idaho.....niedlugo podam linki do 2 pierwszych - podzielilem na 6 czesci ;)

a puki co to wpadaj do mnie na bloga bo tam jest mopi special - jesli jeszcze niewidzialas i sporo dok o mopi i scene

pozdro :)

agae

ok a wiec 1 i 2 czesc mopi

http://www.mailbigfile.com/fdee6ae1dca0a858734a236ccc1ef6fe/listFiles.php [www.mailbigfile.com/fde ...]

mam nadzieje ze dziala

agae

ok czekalam na to i czekalam myslalam ze zapomniales:)

wlasnie przystepuje do sciagania:P

agae

jak tam te pierwsze 2 czesci?? dobrze sei ściągnelo i czy wszystko działa??

rano wyslalem przez mailbigfile.com kolejne 2 i teraz czekam az mi przysla adress z ktorego mozna to sciagnąc.....:) pozatym za jakies 2 godziny powinny sie zalaczyc 2 ostatnie zcesci :) ale tym razem z yousentit.com wiec niepowinno byc problemow .....


oco chodzi z sciaganiem plikow z torentow...ty sie chyba na tym znasz wiec jesli mozesz to wyjasij zasady bo ja uzywam kazzopodobnych programow i jakos monogamicznie do tego podchodze....zadnych experymentow z torentami jeszcze niemialem :)

agae

oj chyba popelniles jakis blad bo przy 28% sciagania pliku wysczyl mi error ktorego nie moge w zaden sposob ominac:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones