Paul Mescal

8,7
6 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Mescal

Czy to tylko przypadek, że podejmuje się grania gejowskich ról?

xobevil

Nie, to nie przypadek, to ciekawe scenariusze i pewnie niezła gaża.

xobevil

jakie to ma dla ciebie znaczenie czy prywatnie jest gejem czy nie? czy jeśli jest to przez to staje się dla ciebie bardziej wiarygodny w swoich rolach? xD

Peter_Kurten

Cóż to ma do rzeczy? Jest to po prostu dla mnie kwestia interesująca. Nie jestem jego wielkim fanem i nie jest to absolutnie żadna przełomowa wiadomość. Jeno mnie zajmuje to, że tak wiele spośród odgrywanych przez niego ról to gejowie. Dziwne, że ktokolwiek potrzebuje tłumaczenia z pytania zadanego z czystej ciekawości.

xobevil

Jeszcze niedawno miał dziewczynę piosenkarkę Phoebe Bridgers, więc raczej gejem nie jest.

jude_4

O, to całkiem zmieniająca postać rzeczy informacja. Dzieki!

xobevil

"zmieniająca postać rzeczy"? To znaczy teraz go mniej lubisz czy bardziej? XD

jude_4

Nie nic, nic z tych rzeczy. Ja już odpowiadałem komuś wyżej, że nie jestem wielkim fanem Mescala, ale nie jestem też tak zacietrzewiony światopoglądowo, żeby oceniać kogoś jako artystę przez pryzmat orientacji seksualniej XD Zajmowało mnie to, że tak wiele spośród odgrywanych przez niego ról to gejowie. Pomyślałem, że może sam nim jest, ale skoro napisałeś, że umawia się z kobietami, to moje przekonanie o nim jako geju uległo po prostu zmianie. Stąd "zmianiająca postać rzeczy" informacja ;-)

xobevil

Rozumiem :-) Chociaż z drugiej strony to tych ról gejowskich nie ma tak dużo znowu, bo właściwie to jest tylko ta jedna rola Harry'ego w jego ostatnim filmie "All Of Us Strangers".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones