Michael EmersonI

8,5
5 902 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Emerson

Michael nie tylko odgrywa role,on sam jest rolą! Jeżeli ktoś rozumie co mam na myśli.Rzadko się zdarza,aby aktor odgrywający negatywną postać wzbudzał tak wielką sympatię u widzów...chodzi mi o serial LOST,gdzie zagrał rewelacyjnie zresztą Benjamina Linusa...druga sprawa,to ten facet ma bardzo charakterystyczny wyraz twarzy i jak już ktoś wcześniej zauważył Michael nie tylko świetnie gra ciałem,ale i twarzą...uwielbiam patrzeć,jak jego twarz zmienia się pod wpływem emocji...

jag0da

Szkoda tylko że ma tak ubogą filmografie. Zdecydowanie nie doceniany, tak samo jak Nestor Carbonell tyle że Nestor ostatnio się wyrobił i gra w bardziej znanych filmach.

Tortuga033

zdecydowanie mój ulubiony bohater LOST.

użytkownik usunięty
jag0da

Zgadzam się. Był przerażająco naturalny w Lost ; ) Ulubiony aktor z serialu.

jag0da

Zgadzam się w 100%. Wspaniały aktor, faktycznie nie doceniany :( Jego mimika twarzy, gra ciała. Gra bardzo naturalnie jak już ktoś napisał. To jeden z moich ulubionych bohaterów z Lost. Michael jest cudowny ;)

jag0da

Z tym charakterystycznym wyrazem twarzy prawda. Jest on strasznie podobny do Pawła Burczyka. Oglądając Piłę początkowo myślałem, że to może on... Czyżby Polak grał w Pile? (wiadomo, że nie, ale musiałem sprawdzić ;D)

jag0da

Prawda w 100%,to świetny aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones