Liv Tyler

Liv Rundgren

7,8
22 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Tyler

Liv...

użytkownik usunięty

BOZE SWIETY, JAKA ONA JEST PRZEPIEKNA!!!! NIE WIERZE, ZE TAKIE CUDO W OGOLE SIE URODZILO!!!! POWINNA CHODZIC W NIEBIE<< PO CHMURACH!!! BOZE<< JAKA JEST PIEKNA!!!

użytkownik usunięty

zgadzam sie
tak tak.... ten chlopak ma racje.... Liv jest przepiekna i nie wiem czemu sie marnuje na ziemi (a swoja droga czemu sie w polsce taka piekna dziewczyna nie urodzila ??)

użytkownik usunięty

Liv
Dlaczego nie w Polsce? To chyba oczywiste. Bo Polska to wies.

Życie nie ma sensu spodoba się człowiekowi laska. Albo zajęta albo Cie nie chce albo nazywa się Liv Tyler. Boże czemu nie jestem jej mężem. Ludzie wszyscy macie racje nie ma piękniejszej kobiety na tym świecie)))((( KOchAM JĄ

użytkownik usunięty
keyoo_2

ona jest na serio śliczna. Chyba każda dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak ona. No, ale Liv jest niezastąpiona...

zgadzam się jest piękna:)
zapraszam do mnie na mojego bloga:)

HAL1996

Liv jest cudna i urocza :) Kocham ta Aktorkę :)

Co wy pieprzycie?? Jest spoko, ale nic ponad to. Jakis koles napisal, ze nie urodzila sie w Polsce, bo to wies. Ja tez nie jestm patriotom, ale zeby mowic takie rzeczy? Zacznijmy od tego, ze w Polsce nie ma tak powszechnych operacji plastycznych. Mozna wiec powiedziec, ze kobiety sa u nas bardziej naturalne. Sama Liv jest dosyc ladna, ale na ulicy chyba nie trudno znalezc ladniejsza laske. Pozdro!

raphiX

masz rację w innym watku są linki do jej zdjęć bez makijażu - całkiem przeciętna dziewczyna, aczkolwiek wyróżnia się taką dość nordycką urodą

raphiX

Ona jest piękna.Zazdroszcze jej tej urody choć sama troche z tego mam ale cudo...

Bez przesady. Podejrzewam, że gdybyście ją zobaczyli rano, bez makijażu, ułożonej fryzury i z podkrążonymi oczami, nie byłaby już w waszych oczach taka piękna.

A tak w ogóle, to talentem zbytnio popisać się nie może. Z drobnymi wyjątkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones