Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
101 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Jest niepowtarzalny, nie do podrobienia. Nie boi się. Pracuje nad sobą - widać postęp w grze. To dla
takich ludzi chodzi się na filmy, na które się czeka miesiącami.

ptosiek

Idealnie ujęte!
Pozdrawiam

ptosiek

I ja się podpisuję pod tymi słowami!

ptosiek

(y)

ptosiek

zgadzam się, ale Dicaprio też powinien dostać Oscara. tak samo dziwię się czemu Al Pacino ma tylko jednego Oscara. Przecież to legenda! Oscary już nic nie znaczą.

Moniia

O nie, to nie do tego wątku! przepraszam. Ale też się zgadzam:) Dobrze, że wrócił do grania, bo wtedy jak niby rzucił aktorstwo to myślałam, że na serio i byłam trochę załamana, że już więcej go nie zobaczę na dużym ekranie.

Moniia

Staż nic nie znaczy oprócz nagród za całokształt.
Trzeba być w danym wycinku czasu (roku) lepszym niż konkurencja.
Stąd ważniejsze historycznie Oskary (w latach bogatych filmowo) i te zapomniane, z lat gdy było cienko.

ptosiek

Dobrze ujęte i równiez się pod tym podpisuję. Na palcach jednej ręki można policzyć aktorów z takim talentem jak Phoenix.

ptosiek

Wg mnie Joaquin Phoenix, Christian Bale i Leonardo Dicaprio to najlepsi aktorzy swojego pokolenia.

Silver_33

Zgadzam się. Chociaż DiCaprio szczerze nie cierpię. No ma gość talent, ale patrzeć na niego nie mogę :(
Co do Phoenixa, uwielbiam go. Ma niesamowity talent, w Osadzie zagrał dla mnie genialnie. A Kommodusa szczerze nienawidzę do dziś :)

attra

A ja szczerze lubię do dziś. Był tam najlepszy, jak zawsze, już wtedy wyróżniał się wyjątkowym talentem. Polubiłam jego bohatera i samego aktora.

Silver_33

Bardzo ładna trójca. Są, kuwa o poziom wyżej niż przeciętna.

ptosiek

Też tak sądzę. Filmy z ich udziałem to prawdziwa uczta dla kinomana:)

Silver_33

Lubię filmy - kiedy przestaję konstatować, że oglądam produkt. Sharon Stone w "Kasynie" mnie zrobiła tak, że szukałem kobiety do zabicia. A do tej trójeczki dopisałbym księcia aktorstwa - Daniel Day-Lewis, to, co wykreował w "Aż poleje się krew" spowodowało że się prawie rozwiodłem. :) Ogldałem to w kółko.

ptosiek

Niestety muszę nadrobić zaległości jeśli chodzi o filmy z tym aktorem. Na pewno widziałam "Gangi Nowego Jorku", gdzie grał obok Leonarda DiCaprio. Film co prawda przynudzał, ale wytrwałam tylko dzięki rolom tych dwóch aktorów.

Silver_33

Dokładnie - gangi przynudzały i to mocno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones