Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
102 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Ten aktor ma wadę wymowy, spowodowaną najpewniej przez zajęczą wargę. Ciężko zrozumieć, co
tam mruczy pod nosem. Poza tym cały czas gra jedną miną cierpiącego psa.

pawelgol

Śmieszne, ze piszesz o jednej minie, skoro dałeś 8 Damonowi i Goslingowi :)

pawelgol

Zwykle ludzie nie znający się na aktorstwie stwierdzają, że dany aktor "gra jedną miną". I przypisują to prawie każdemu aktorowi. Tymczasem w jednym tylko "Mistrzu" Phoenix pokazuje całą gamę "min".

skalp_el

Mistrz to film ktory pod względem gry aktorskiej jest chyba najlepszym filmem nakręconym w tym wieku. Ale czego innego moglismy się spodziewać po filmie w którym główne role maja Hoffman i Joaquim Phoenix. Aktorzy którzy niezależnie w czym grali zawsze grali na wysokim poziomie,

pawelgol

nie zauważyłam jego wady wymowy, ale ma coś niesympatycznego w sobie. ciężko mi to wyjaśnić, wiadomo, że jest dobrym aktorem, ale coś mnie od niego odrzuca.

beciami

Mnie natomiast fascynuje. I właśnie dlatego dyskusja o gustach jest bezcelowa. A świat jest ciekawszy, gdy zdania są różne. Do miłego.

pawelgol

Zobacz Zatrute pióro albo pierwszy lepszy wywiad z nim jak choćby u Letterman`a. Wydaje mi się że w Gladiatorze również mówił poprawnie i zrozumiale-aktor gra też głosem, jeśli w filmie mruczy pod nosem to jest to element gry, kreacji.
Jaką minę ma cierpiący pies? :) Chyba mało filmów z Phoenix`em widziałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones