Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
101 920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

A która jego rola najciekawsza? Joker jest bardzo promowany, ale Joaquin zagrał wiele niezapomnianych postaci i zastanawiam się, czy można wskazać tę jedną, najlepsza rolę. Macie jakieś propozycje?

sinteriana

Jedną najlepszą rolę Phoenixa? Ale że żartujesz, no nie? :)

whitestripes_333

Nie. Pytam:)

sinteriana

Phoenix to jest absolutny mistrz i nie da się wybrać jego najlepszej roli. Można wybrać jedynie ulubioną rolę. Moim zdaniem ten gość gdy już będzie po 60-tce będzie stawiany na równi z De Niro, Pacino czy Marlonem Brando. Jest genialny.

SLAVKING

Myślę że masz dużo racji. Po prostu sa kreacje które bardziej lubimy chociaż te inne też są doskonale zagrane

sinteriana

Imbecyle, biorąc pod uwagę obecny dorobek Phoenixa logiczne jest, że jego najlepszą rolą jest rola Jokera.
Moi przedmówcy tradycyjnie chcieli zabłysnąć jakąś głupią wypowiedzią , ale zrobili z siebie po prostu pośmiewisko.


Joker to najlepsza rola ostatniej dekady, może nawet dalej dwóch dekad a Ci mówią o jakiejś konkurencji...

Bob_Calos

Nie życzę sobie, abym był nazywany imbecylem, podobnie pewnie mój przedmówca. Joker to fantastyczna rola i może masz rację. Dla mnie nawet i jest to jedna z najlepszych w historii, jednakże zauważ, jak dużo świetnych ról miał Phoenix. The Master, Walk The Line, You Were Never Really Here, Her... Wszystkie role są zdecydowanie na najwyższym możliwym poziomie i nie ma jakiejś wielkiej przepaści między rolą Jokera a np. Freddiego Quella. Poza tym, wydaje mi się, że zobaczyłeś notę Phoenixa za Jokera i tym się głównie sugerujesz. Ja jednak radzę, aby każdy wyrabiał sobie samemu opinię niezależnie od ocen na filmwebie, bo np. nota za "Znaki" niezbyt odpowiada jakości tego filmu. Pozdrawiam i proszę o lekkie zejście z tonu, bo niepotrzebnie napisałeś tak agresywny wpis.

SLAVKING

Przy tak wielu świetnych rolach wybranie jednej, najlepszej w pełni obiektywnie jest niemożliwe. W tym przypadku akurat jest to zdecydowanie kwestia gustu.

SLAVKING

To niezły aktor ale bez przesady. W Jokerze to mnie wręcz wnerwiał

sinteriana

Najlepsza jego rola to rola W The Master Paula Thomasa Andersona

xddddddddddfff

Też bym się skłaniał w tą stronę, w The Master Joaquin zrobił trochę Jokera przed Jokerem.

xddddddddddfff

A mnie się też podobał w Drodze przez piekło- super szaloną postać zagrał

sinteriana

The Master, jak piszą poprzednicy. Myślę że to co zrobił w tym filmie Phoenix z Hoffmanem (nie zapominajmy o tym aktorze) to hmm...no właśnie, trudno to nawet opisać. Trzeba zobaczyć. Nie zgodzę się jednak że jego postać z Mistrza to jakiś początek Jokera. Fajny skrót myślowy i pewnie ładnie to do siebie pasuje ale obie postacie niewiele mają wspólnego.

whitestripes_333

Mnie się bardzo podobał w ... Drodze przez piekło. To było coś innego. Taka szalona postać ale mniej doceniana bo ludzie niestety zawsze wyżej cenią role w trudniejszych filmach

sinteriana

"Mistrz" z 2012.

DziurawaMarysia

świetna rola

sinteriana

W Jokerze to mnie wnerwiał szczerze mówiąc

sinteriana

Po prostu Joker. Nie ma innej opcji mimo tylu wielu świetnych ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones