Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
101 984 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

gdy prezentowano jego nominację, kiedy kamera najechała na Phoenixa jak bardzo był wk....y? Bo nawet złością tego nie można było nazwać moim zdaniem. Ciekawe, czy wiedział, że nie dostanie Oskara?

minogina

wiedział. Poza tym jego zachowania nie odebrałam jako złości....raczej pokazał swój olewczy stosunek do tej całej farsy. Ja go tak odebrałam

Asgar_3

No właśnie, tak mi się wydaje, że spodziewał się, że jednak Oskar pójdzie do kogoś innego. Po przeczytaniu innego wątku tu na forum widzę, że Phoenix jest tak samo wyklęty przez wielką Akademię, jak Di Caprio. Szkoda, ale może faktycznie Oskary nie są aż tak wartościowe, żeby żałować wielkich aktorów przez Akademię pominiętych. Robią swoje i i tak są przez publikę doceniani.

minogina

a jak wiesz on gardzi oscarami. wie czym to pachnie i nie chce mieć z tym nic do czynienia. Nie dziwie mu się ale jednak żałuję ze nie został doceniony.....

Asgar_3

jakby tak rzeczywiście gardził i nie chciał mieć z tym nic do czynienia, to by na nich nie był :]

error

Gardzi, ale wie, że jak nie pójdzie i nie poudaje to następnym razem Harvey Weinstein nie będzie się palił, żeby kupić prawa do dystrybucji jego filmów. To jest proste-chcesz pracować, musisz iść na kompromisy.

kaja84

Święta prawda, bez kompromisów to mało co pójdzie

minogina

zgadzam się w stu procentach

użytkownik usunięty
Asgar_3

szczery facet, ma w d*pie co o nim pomyślą

minogina

Jakbym przegrał z Lewisem, który dostaję Oscara tylko dlatego, że był Lincolnem, a ja gram rolę życia to też bym się wkurzył.

Niskobudzetowy

trafne spostrzeżenie :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones