Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
102 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Nie ta twarz to tamtej roli, ale w Drodze przez piekło był super

Traper515

no chyba żartujesz, że nie pasował? Idealny był:)

janis84

a czytałeś o Commodusie? widziałeś jego popiersie? Po prostu był mało rzymski i tyle, za to świetnie pasował do drogi przez piekło

Traper515

To się dopiero nazywa kontrowersyjna opinia. :P
Trudną o lepszą twarz do roli Commodusa.

kaja84

A widziałaś popiersie Commodusa?

Traper515

Nie ma lepszego jak dla mnie, więcej, był idealny. Osobiście nie wyobrażam sobie lepszego Commodusa.

ClariseS

Ale musisz poczytać o Commodusie, obejrzeć jego rzeźbę - po prostu był mało rzymski, zapytaj kogokolwiek, kto się historią interesuje. Do innych filmów pasuje, do tego nie

Traper515

Strasznie się upierasz. Czytałam o Commodusie wiele lat temy, oglądałam rozmaite popiersia. Phoenix pasuje.

myszszata

100 %
:)

myszszata

Oj, ja go zupełnie inaczej sobie wyobrażałem. Jak ktoś traktuje to jako film, to spoko, zagrał dobrze, ale sympatycy historii spodziewali sie po prostu, że wszystko będzie tip top także pod względem historycznym, a te popiersia to kurcze Phoenix naprawdę nie jest:)

Traper515

Czy to jest tak ważne czy był podobny do..popiersia gościa który żył w II w. n e. ? Ważne że zagrał tak, że kapcie z nóg spadają, że oddał emocje, charakter postaci.

whitestripes_333

Jeżeli ktoś nie interesuje się historią, to rozumiem, ale takich filmów nie jest za wiele, więc jeśli sympatyk historii idzie na taki film, to chciałby żeby był on jak najbardziej podobny do jego oczekiwań

Traper515

Raczej myślę żeby chciał zobaczyć zachowanie i poglądy niż wygląd.

Sigrandil

Myślę, że dla wielu i to i to może być bardzo ważne

Traper515

Mnie też nie. zagrał bardzo dobrze, ale z wyglądu wyobrażałem sobie Commodusa całkiem inaczej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones