Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
101 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Warto to wspomnieć, bo dzięki Jokerowi poszybuje mocno w górę i kto wie, może za 5 lat będziemy się z tego śmiali tak samo jak we filmie:-D

Floadi

Już 84te. Fajnie że szybuje, szkoda tylko że dopiero teraz....

whitestripes_333

Już 85te

whitestripes_333

Co ja gadam, nadal 84. Jednak liczę, że ocena jeszcze urośnie

whitestripes_333

60te. W sumie to w ciul smutne że potrzeba było dopiero takiego filmu żeby o tym aktorskim geniuszu usłyszało więcej osób. Podejrzewam że tak jak kiedyś był wysyp "wielkich" fanów Ledgera tak teraz jak grzyby po deszczu wyrosną znawcy talentu Joaquina :/

whitestripes_333

47 miejsce już.

Sol1987

Szok jak dzięki jednej roli szybko się pnie po szczeblach.

Floadi

Już 47me bo Joker załatwił wszystko.!

Sol1987

I ta ocena... Aby w tak krótkim czasie zdobyć ponad 8 tys. Głosów za rolę i to jeszcze z tak niesamowitą średnią. Niesamowite. Film też już jest na top 12 filmów.

LeSzifre

Oglądałeś Jokera?jak go oceniłeś?

Sol1987

Musze przyznać ze to 1 miejsce to trochę za wysokie miejsce jak na niego ...

przemek1417

Czemu?

Sol1987

Wdł mnie na 1 miejscu powinien być aktor który zrewolucjonizował grę aktorską ktoś kto miał ogromny wpływ na późniejsze legendy kina takie jak:Hoffman,De Niro,Pacino itp.A mianowicie Marlon Brando dla mnie jest najlepszy i koniec kropka.Nie kwestionuje talentu Phoenixa jest to bez dwóch zdań wielki aktor ale czy zasługuje na 1 miejsce no tu juz bym polemizował...

przemek1417

I to jest prawda. Phoenix jest świetnym aktorem, natomiast 1. miejsce należy się komuś innemu. Śmieszy mnie miejsce de niro w okolicach 40 miejsca.

JKaczynsky

No cóż, ludzie oceniają jak uważają i myślę, że nawet nie ma co się sugerować filmwebowym rankingiem. Chociaż i tak Phoenix genialny.

Floadi

miejsce trzecie więc coś te 5 lat szybko minęło ;)

Floadi

jego rola jokera jest na miejscu 1 na filmwebie. a sam aktor na miejscu 16-15. teraz pewnie każdy będzie sie zabijać aby Joaquin zagrał w filmie

AntoniWieniawa

bo producenci i reżyserzy pierwsze co to wchodzą na ranking aktorów na filmwebie xD

Floadi

To on nie poszedł wyżej za rolę w :"Spacer po linie"?!

Floadi

Teraz już miejsce 7.

Arexel

Już 5

Floadi

I pierwsze :D

Floadi

Będzie pierwszy.

Floadi

1....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones