Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Osobiscie uwazamn ze J.lo jest naprawde fajna postacia w show bisnesie i niezgadzam sie z wypowiedzia ze nie potrafi spiewac grac ubierac sie itp . wlasnie bardzo dobrze spiewa i dobrze gra i nawet fajowo sie ubiera a to jak wyglada (chodzi mi o pupe) nie jest wazne ;P pozdro

agnes2832

Wszyscy czepiają sie jej tyłka :P ale ona przecież tak łatwo go nie zmieni :P mimo tego ze ma sporą pupe :D naprawde potrafi grać i śpiewać :)
u mnie ma 9/10 ...... - mówcie co chcecie :D

dibo_tka

Dla mnie jej pupa to 9/10, muzyki jaką robi nie słucham, ale w filmach lubię sobie na JLo popatrzeć.

Nachtjager

Nie jedna by chciała mieć tyłek jak JLo :)

Flammen

Też właśnie nie rozumiem tej nagonki na nią. Jest dziewczyna po prostu wszechstronna. Gra w filmach, śpiewa, projektuje a do tego jest bardzo sexi jak na swoje lata a no i wygląd też robi swoje :D W jednym wypada lepiej w drugim ciut gorzej no ale trudno we wszystkim nie można być najlepszym. A co do gry aktorskiej. Jedyne co mnie denerwuje to te nominacje do Malin. Może faktycznie aktorsko rewelacji żadnej nie ma ale uważam że jest mase innych aktorek 100 razy od niej gorszych. Nie razi na ekranie a poza tym nie jeden raz się człowiek uśmiechną na jej widok. Wygląda na sympatyczną i zabawną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones