Jennifer GreyI

8,1
3 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Grey

ze sobie ten nos zoperowala bo wyglodala jak dinozaur z tym czyms

Konstantine

Teraz wygląda beznadziejnie, wogóle nie poznać, że to Jennifer Grey. To jest jedyna osoba, która po operacji plastycznej zbrzydła. Przed operacją miała to coś, a teraz to nawet nie ma żadnej roli filmowej..;(.

Mr_MarQx

Jedyna? Chyba nie widziałeś jak wyglądają ludzie po operacjach plastycznych, ale rozumiem że masz na myśli "udane operacje". Przestała być podobna sama do siebie, fakt. Ogólnie nie wiem o co chodzi z tym nosem, w DD była przed operacją a jakoś nie widzałem nic złegow jej nosie (chyba że miała zabiego jeszcze wcześniej).

Konstantine

Szczerze mówiąc, to ja jakoś nigdy specjalnie na jej nos nie zwróciłem uwagi.Właściwie to chyba nie była jej potrzebna ta operacja.Wyczytałem kiedyś, że zrobiła ją ,bo stwierdziła, że właśnie przez krzywy nos nie dostawała kolejnych propozycji.Niestety i tak to nie pomogło ,bo sytuacja za bardzo się nie zmieniła.

Konstantine

Według mnie (i chyba nie tylko) to ona jest ładniejsza bez tego zgarbionego nosa. Ale prawda jest taka, że ta operacja zniszczyła jej karierę. Jest chyba jedyną aktorką, która przestała isntnieć w świecie showbiznesu tylko dlatego, że wyładniała. Dziwne!!

olka306

może i wyładniała, ale straciła swój urok...

olka306

może i wyładniała, ale straciła swój urok...

olka306

może i wyładniała, ale straciła swój urok...

olka306

Ten nos dodawał jej uroku. Teraz po operacji to już nie ta sama Jennifer Grey, którą kojarzyłam ze słodką Baby z Dirty Dancing :)

użytkownik usunięty
Konstantine

Oj na pewno nie zgodzę się z tą opinią. Ten nos może i był brzydki ale bardzo do niej pasował. Był elementem chrakterystycznym. Popsuła sobie karierę operując. Pozdrawiam

A tam popsuła kareierę.. jakby nos miał tu duże znaczenie, nie dostała ciekawych ról i tyle.

Sigerson

Śmiać mi się chce jak to czytam.Hahaha jakby to od nosa zależało. :) Idźcie
się zastanówcie,pojedźcie robić karierę ,grajcie w filmach a później
piszcie od czego zależy kariera w filmach, telewizji i teatrze.

joanna252

Bez "garbka" wygląda przeciętnie.

joanna252

Jakby była dobrą aktorką to żadnego nosa operować by nie musiała, taka prawda.

jgfgh

Ten nosek dodawał jej uroku....W DD wyglądała ślicznie. Ładna była bardzo!!!!

Konstantine

zoperowała i straciła swoja rozpoznawalność... tyle i aż tyle dla aktorki

Konstantine

Raczej z nowym nosem wygląda jak fretka...
Mi się w szczególności podobał jej oryginalny nos i nie rozumiem jak mogła się tak skrzywdzić...

Konstantine

bitch pls

http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2009/09/jennifer-grey-dirty-dancing.j pg
http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2009/09/jennifer-grey-425x249.jpg

nie ta kobieta... i wcale nie chodzi o to że jakoś tragicznie się postarzała, po prostu zmieniła się i to na niekorzyść, nie ma w sobie tamtego uroku i charakterku w wyglądzie jaki miała wcześniej

użytkownik usunięty
Konstantine

na jej nos to zwróciłam uwagę jak wiele osób wytknęło jego "garbatość", a mi się ten nos podobał! :) i z chęcią bym go zamieniła ze swoim (prawdziwie garbatym) :P ładna była w dirty dancing! dziewczęca i urocza:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones