Deborah Ann Woll

7,0
6 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Deborah Ann Woll

widziałam ją w true blood, piękna ! ; OOOOOOO boże jak ja jej zazdroszcze takiej urody :O

użytkownik usunięty
remedios1969

Może przez urodę i te rude włosy trochę mi przypomina M. Jovovich w 'Piątym elemencie' :)

remedios1969

zdecydowanie jest piękna, jest po prostu obrzydliwie piękna i po prostu jej cholernie zazdroszczę;(((((((


i prócz urody, ma dziewczyna kawał talentu, oby trafiały się jej jakieś dobre propozycje od kin, bo baaardzo chętnie zobaczyłabym ją w jakimś filmie, najlepiej trudnym, żeby mogła się wykazac.

Eryniae

Dokładnie. Po prostu mnie powaliła. Wróciłam po długiej przerwie do True Blood i tu taka niespodzianka na mnie czekała w drugim sezonie w postaci tej piękności. Patrzeć na nią to sama przyjemność :)

_Heru_

nooo:) zdecydowanie mogliby bardziej rozwinąc sceny z jej udziałem a jeszcze jedno powiem - o jej całkiem niezłym talencie w true blood w sezonie 4 może swiadczyc scena gotowania jajek/jajecznicy dla hoyta. kto nie widział, musi zobaczyc, ta scena jest po prostu cudna.

remedios1969

jest seksi, ma zajebiste rude włoski o nieziemskie oczy :) a jajecznicę robi pierwsza klasa :P

remedios1969

Jej postawa, charakter, wygląd to chodzący seks. ;d Aktorstwo też niczego sobie, w Czystej krwi wszystko kameralnie rozgrywa, bawi się w taką wampirzą nastolatkę i świetnie jej to wychodzi.

Riviside

A jeszcze w czwartym sezonie jak wygląda... <3333 A w piątym w pierwszym już w pierwszym odcinku jej zachowanie mnie powaliło... :DDD

sallie...

A w piątym, już w pierwszym odcinku*

remedios1969

Ja ją widziałem tylko w Mother's Day... i cóż mogę napisać. No śliczna dziewczyna jest:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones