PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1481}

Zatrute pióro

Quills
7,5 23 571
ocen
7,5 10 1 23571
5,7 7
ocen krytyków
Zatrute pióro
powrót do forum filmu Zatrute pióro

Film głównie o obyczajowych paradoksach i cenie wolności... a może nawet jeszcze jeden głos w dyskusji nt. celibatu? Skrajności są groźne; zarówno hipokryzja i pruderia jak i rozbudzanie najskrytszych rządz. Próbując zaś znaleźć złoty środek unieszczęśliwia się przede wszystkim siebie.

ocenił(a) film na 8
melodia

a mnie rzucil na kolana!! :P:P jest swietny, a najlepszy był Joaquin Phoenix razem z Kate Winslet. jakos Markiz mnie nie ruszył...:*

ocenił(a) film na 8
Anness

A zreszta móje zdjecie mówi samo za siebie :P

ocenił(a) film na 10
Anness

Ajajajajajaj.........Melodia.. .nie wiesz co dobre..no ale każdy ma prawo do własnego zdania.... dla mnie 10 / 10 a nawet 11 / 10....

Anness ? No co Ty ? J. Rush ? - r e w e l a c j a .......

a Joaq...:) sama wiesz...
pozdr.

ocenił(a) film na 10
_Jacinda_

Przepraszam, powinno być G. Rush........
pozdr.

ocenił(a) film na 7
_Jacinda_

U mnie tez nie wywołał wyskoku żółci z nadnerczy, więc "jedynie" 7\10

ocenił(a) film na 8
Anness

Annette co ma mówić Twoje zdjecie bo jakos nie widze związku z filmem? A co do samego filmu to jest obłędny, naprawde jeden z lepszych filmów jakie widziałam:)

ocenił(a) film na 6
melodia

Hej Jacinda! Wiem, co dobre (przynajmniej wiem, co dla mnie jest dobre). Ten film był właśnie dobry... ale nie bardzo dobry ;) A tak zupełnie serio: oglądanie filmów to tak naprawdę bardzo złożona sprawa. Na ich odbiór przecież wpływ nie tylko wiek i gust widza, ale także np. nastrój, czy też to, co nam się ostratnio przytrafiło. Nie bez znaczenia jest nagłośnienie, oświetlenie, towarzystwo i miejsce w jakim oglądamy film. Np. niektóre filmy są typowo kinowe itp. itd. Możliwe, że w innych okolicznościach dałabym 6 lub nawet 7/10. Mniejsza o to. Najważniejsze, że moim skromnym zdaniem warto obejżeć Zatrute pióro, bo to film, który zadowoli przeciętnego widza. Są zaś takie filmy, które po prostu KAŻDEMU bez zastanowienia odradzam... ale powtarzam De gustibus non est disputandum PS Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

ocenił(a) film na 6
melodia

Hej Jacinda! Wiem, co dobre (przynajmniej wiem, co dla mnie jest dobre). Ten film był właśnie dobry... ale nie bardzo dobry ;) A tak zupełnie serio: oglądanie filmów to tak naprawdę bardzo złożona sprawa. Na ich odbiór przecież wpływ nie tylko wiek i gust widza, ale także np. nastrój, czy też to, co nam się ostratnio przytrafiło. Nie bez znaczenia jest nagłośnienie, oświetlenie, towarzystwo i miejsce w jakim oglądamy film. Np. niektóre filmy są typowo kinowe itp. itd. Możliwe, że w innych okolicznościach dałabym 6 lub nawet 7/10. Mniejsza o to. Najważniejsze, że moim skromnym zdaniem warto obejżeć Zatrute pióro, bo to film, który zadowoli przeciętnego widza. Są zaś takie filmy, które po prostu KAŻDEMU bez zastanowienia odradzam... ale powtarzam De gustibus non est disputandum PS Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

ocenił(a) film na 10
melodia

Niewiele jest filmów, które rzucają na kolana w taki sposób jak "Zatrute pióro". Ja przez cały rok nie mogłem się podnieść, aż obejrzałem ponownie:)

ocenił(a) film na 8
Ove

brawo, Ove! na szczescie sciaglam "Zatrute pióro" z netu i mam w kazdej chwli mozliwosc obejrzenia...ale w innym przypadkumialabym takiesame objewy jakty :p

ocenił(a) film na 6
Anness

Jak rozumiem z pozostałą (oprócz tytułu) częścią mojej wypowiedzi zgadzacie się;)?

ocenił(a) film na 10
melodia

nie zgadzam sie ze jest to film dla "przeciętnego " widza.Gdyby tak było to ten film dostałby Oskara, wg mnie Oskary dostają filmy komercyjne jak Władca pierscieni ,titanic; itp. historyjki w nich zawarte sa mile,łatwe i przyjemne i nic nie przenoszące treści.A ten film to wielowątkowy obraz życia umieszczony w realiach historycznej Francji.PIĘKNY i polecam 10/10

ocenił(a) film na 8
tylaczka

jestem zdziwiona że Tutaj pisze iz....ten film zalicza sie do horroru?? !! Ale dziwne...nie zauważyłam jakos przy oglądaniu :|

ocenił(a) film na 7
Anness

(do Jacindy)
heh.. tak się zastanawiam.. czemu Jacinda ?? To z jakiegoś filmu.. może książki ?? :):) Może zadałam głupie pytanie ale co tam.. ;)

ukulele20

Dla mnie ten film jest genialny. I rzucił mnie na kolana, na dodatek niepowtarzalna atmosfera też robi wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones