PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11809}

Wybrzeże Moskitów

The Mosquito Coast
7,0 8 033
oceny
7,0 10 1 8033
6,8 4
oceny krytyków
Wybrzeże Moskitów
powrót do forum filmu Wybrzeże Moskitów

A zakończenie? Do d.. .

ocenił(a) film na 6
raffi1510

a właśnie, napisałby mi ktoś jak to się skończyło? bo oglądałam wczoraj na tvp1, ale zasnęłam w trakcie, a nie chce mi się go ściągać ani nic, bo jakoś specjalnie mnie nie zainteresował. ostatnie co pamiętam to jak jacyś ludzie z bronią wpadli do jego wioski... po wizycie w tej innej wiosce, gdzie byli biali jeńcy...

:P

ola3literki

przyleciał transformers i ich rozdupcył

użytkownik usunięty
raffi1510

Dobry film, przypomina mi Upadek (1993) Falling Down.

Tak Upadek - ta sama myśl.


Co do zakończenia, to Peter Weir znany jest z takich zakończeń :)

ocenił(a) film na 8
witya

Pod jakim względem ten film przypomina wam Upadek. Chodzi o awersję do cywilizacji i globalizacji ? Jeżeli tak to jedynie w tym. pozostałe wątki zupełnie inne. Mnie się skojażył z Niebiańską plażą z Leonardo Di Caprio. Zgoda. Rola Harisona Forda rewelaka, podobnie jak Helen Miren i przede wszystkim młodziutkiego Rivera F. Szkoda że ten chłopak zmarł tak młodo. Jestem pewien że byłby obecnie konkurentem Leo. Świetny film.

ocenił(a) film na 8
Rahabiel

Ja też miałam pierwsze skojarzenie z Niebiańską plażą. Bardzo ciekawy film. A River... był po prostu genialny...

ocenił(a) film na 7
Vampira666

Pewnie nie jedna osoba chciała by postąpić tak jak zrobił pan Fox, po prostu chwila decyzja i już wyjazd w dziewicze rejony tropików. Jednak jak ukazuje film dążenie do całkowitego wyzwolenia prowadzi do katastrofy i szaleństwa. Za film 7.

Grand23

> Jednak jak ukazuje film dążenie do całkowitego wyzwolenia prowadzi do katastrofy i szaleństwa

Właśnie (między innymi) dlatego "Upadek".

raffi1510

Tak? Ja uważam, że bardzo dobry film. Ciekawy wątek, daje do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones