PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633586}
5,8 585
ocen
5,8 10 1 585
Wirusowy czynnik
powrót do forum filmu Wirusowy czynnik

Niestety nie dotrwałem do końca filmu. Co z tego że w tym filmie jest sporo akcji
pościgów
itd, z początku zapowiadał się całkiem możliwie, ale później było coraz gorzej! Przytoczę
jedną scenę, gdy zły brat tego policjanta ucieka z więzienia. Skuty obezwładnia 2 klawiszy,
po czym ucieka po więzieniu, goni go grupka policjantów, po czym od jednego dostaje
centralnie gazem łzawiącym po oczach, ale dobra ucieka dalej kolejny policjant przystawia
mu paralizator do szyi, razi go kilka sekund, ale on nadal ucieka dalej? Skaczę z
wysokości
4 piętra i biegnie dalej. Normalnie kur.. matrix. Dotrwałem do połowy filmu, lipa totalna.

użytkownik usunięty
Mariusz1986r

Matrix dostał od Ciebie 10... tu piszesz kur.. matrix i... lipa totalna... zaprzeczasz sam sobie...
nie słuchajcie gościa, film bardzo dobry, gdyby czepiać się takich efekciarskich pierdół jak powyżej, żaden np.Bond nie dostałby więcej niż 3...

ocenił(a) film na 9

Prawda. Film bardzo mi się spodobał i nie tylko o akcję tu chodzi..
Ale cóż, każdy ma inny gust

użytkownik usunięty
fredaser

Filmy akcji rządzą się swoimi prawami. Takie mam podejście przez co przymykam oko na rzeczy tego typu jak wymienia Mariusz1986 i czerpię przyjemność z oglądania. Fakt - film ten poza akcją niesie wiele wiele więcej... I za to więcej daję 1 oczko wyżej czyli 7+1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones