PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 116
ocen
7,6 10 1 66116
7,1 19
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

Nie lubię się przyczepiać, ale ten film jest po prostu średni... Wzniósł się, upadł, podniósł się... Żadnej specjalnej dramaturgii w tym nie dostrzegłem. Raczej "jechanie" zgodnie z utartym schematem. Nawet relacje z ojcem... Zaznaczone, ale nie wyjaśnione do końca, całość dopełnia słodka scena z nieporadnym dziadkiem i wnuczkami... Gdybym był Johnym Cashem, pewnie bym się w grobie przewrócił.
A przecież Cash to postać wybitna (dla amerykańskiej popkultury), dlatego zasługuje chyba na lepiej sfilmowany fragment życiorysu.
Gdyby był to film puszczany w o 20stej w TVN, w dzień powszedni, telewizyjny, to ok. Ale wielka kinowa produkcja? Ani montaż, ani zdjęcia... Jakiś taki dla mnie średniawy.
Wielkie za to słowa uznania dla Żaklina i dla tej pani, która grała Carter - we dwoje jakoś podźwignęli ten film z kompletnej ruiny.

ocenił(a) film na 7
boskacz

Film jest oparty na ksiazce: "Cash. Autobiografia", a wiec nie ma sie co czepiac, czy rezyser mial cos dopisac do jego zyciorysu, czy jak, zyciorys byl jaki byl...A wymieniony Zaklin, to jakies nowe przezwisko dla Phenixa, a ta pani nazywa sie Reese Witherspoon

boskacz

Cóż kwestia gustu dla mnie świetny uważam że nie wszystko mu być podane na tacy, łatwo się można domyśleć o co chodzi.

co do piosenkarza podejrzewam że ma inne zdanie, skoro sam wybierał aktora do głównej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones