PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 998
ocen
6,3 10 1 34998
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Właśnie przeczytałem recenzję Coyote. Nie będę wyzywał tego człowieka ponieważ kultura osobista mi na to nie pozwala, lecz dodam, iż niewątpliwie zasłużył on na porządny cios w nos. Gdybym go spotkał nie wyszedł by z tego bez szwanku. Za to co zrobił w swojej ,,recenzji'' powinno mu zostać odebrane jakiekolwiek prawo wypowiadania się na tym portalu. Skandaliczne zachowanie.

Tymon_P_

Nie chcę Cię nawracać kolego, ale w dzisiejszych czasach liczy się tylko bezpośredniość...
A tekst w stylu ,,Gdybym go spotkał nie wyszedł by z tego bez szwanku" przed tekstem ,,Nie będę wyzywał tego człowieka ponieważ kultura osobista mi na to nie pozwala" jest CO NAJMNIEJ... żałosny :-)

dziekan_tek

Dobra! Wpier...ił bym jeb...mu snowi taki wpi...dol, że by srał przez następne dni w obawie o s(S)oje życie. Niech się p...doli pier.....ny pierd...c! Pasuje? A później pogłaskał po główce i dał stówkę za straty osobiste. Już nie żałosne?

Tymon_P_

nic nei zrozumiałeś z tego, co Ci dziekan_tek napisał. Nie chodziło mu o to, że napisałeś zbyt delikatnie (a chyba tak pomyślałeś, biorąc pod uwagę ilość wulgaryzmów jakimi sypnąłeś), a o to, ze w jednym zdaniu piszesz, że kultura Ci nie pozwala człowieka wyzywać, a w kolejnym zdaniu piszesz, że byś go pobił. TO, Twoja niekonsekwencja, jest żałosna. Poprzez używanie wulgaryzmów, nie stajesz się mniej żałosny. A skoro krytykujesz recenzję Coyote, powinieneś napisac konkretnie jakież to fo paux popełnił.

lia_13

albo faux pas, albo "fopa" :))))

ocenił(a) film na 2
Tymon_P_

Ale po co komu cios w nos, jak film jest tak żenująco kiepski, ze szkoda tracic na to czasu, moza owa recenzja z rozmyslem zostala napisana w taki sposob, zeby potencjalnie przymierzajacych sie do seansu - zniechecic.

I brawa mu za to. Niezwykle kiepski film, zero ambicji, najtansza rozrywka w najgorszej postaci.

Obejrzalem tylko ze wzgledu na Cilliana Murphy, bo naprawde kawal dobrej roboty zrobil w "Wiatr buszujacy w jeczmieniu" - a tutaj taka klapa. Okazuje sie, ze niektorzy maja jedynie przyblyski swojego aktorskiego kunsztu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones