PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716514}

Nieracjonalny mężczyzna

Irrational Man
6,1 53 277
ocen
6,1 10 1 53277
4,7 21
ocen krytyków
Nieracjonalny mężczyzna
powrót do forum filmu Nieracjonalny mężczyzna

Phoenix w filmie Allena to jak spełnienie marzeń!

ocenił(a) film na 6
franklysaid

Tak! :D

Ultor

Taaak! :D :D

franklysaid

dookładnie :)

franklysaid

btw jeszcze piękniej by było gdyby w Polszy film trafił również 24 lipca, nie np. pół roku później (jak to często bywa) :)

ocenił(a) film na 6
whitestripes_333

Allen zazwyczaj wychodzi u nas w lato, więc może w sierpniu jeszcze się uda, byłoby super, bo ja już nie mogę się doczekać :')

ocenił(a) film na 7
whitestripes_333

14 sierpnia :)

ocenił(a) film na 5
franklysaid

hahah,dokładnie o tym samym pomyślałam! ;)

ocenił(a) film na 7
franklysaid

prawda ! :)

ocenił(a) film na 3
franklysaid

no niestety nie jest : Fenix brzuchaty i ulizany , film nudny jak flaki bez oleju , narrator wkurzający , D.N.O

ocenił(a) film na 6
malinowa123

Wygląd Joaquina mi akurat nie przeszkadza, za to film faktycznie mógł być lepszy. Allen zaczyna troszkę przynudzać.

ocenił(a) film na 3
franklysaid

niestety zgadzam się z Tobą , po pół godzinie patrzyłam z niedowierzaniem na zegarek , że jeszcze tę nudę oglądam , szkoda , bo Allen to klasyka , kiedyś tak porywająca w świat filozoficznych dywagacji i przemyśleń :-( eech

użytkownik usunięty
franklysaid

Dziwne, ze nie ma filmu na torrentach

ocenił(a) film na 5
franklysaid


Phoenix położył swoją rolę, zasłużył max na 4.

Roskolnikowa nie zagra amerykański brzuchaty alkoholik i narkoman.

Były próby grania ala cesarz Kommodus ale wyszły mniej niż słabo.

nawieczor

Nie tylko Phoenix położył swoją rolę. Wszyscy aktorzy grali bez polotu do tego stopnia, że filmowe postaci pozbawione są wyrazu. Widz może pokusić się o ich charakterystykę tylko na podstawie tego co mówią o sobie wzajem. Allen od lat robi mierne filmy ale w żadnym filmie tak jak w tym nie było czuć braku ręki reżysera. Ośmielę się stwierdzić, że on sam nie miał koncepcji na ten film, co niejako rozgrzesza ociężałe podrygi gwiazd.

nawieczor

myślę że to nie wina Joaquina a raczej kiepskiej i płasko napisanej roli :/ ogólnie film nieciekawy, co ten Woody Allen wyprawia...:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones