PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869679}

Nie!

Nope
6,0 25 926
ocen
6,0 10 1 25926
6,7 44
oceny krytyków
Nie
powrót do forum filmu Nie!

To główna aktorka... Nie moglem zdzierżyć Jej postaci i to jak gra. Wkurzało mnie to przez cały sens i mocno obniżyło notę filmu...

ocenił(a) film na 8
januszczw

im większe emocje wywołuje aktor, tym lepiej. Oznacza to że role nie jest bezpłciowa. Jeżeli o takie rzeczy obniżasz noty filmu, to się po prostu nie znasz.

ocenił(a) film na 4
wolto

Nieprawda. Postać, niezależnie od tego czy jest czarnym charakterem, antybohaterem czy bohaterem, ma budzić przyjemne odczucia, widz powinien chcieć empatyzować z bohaterem. Natomiast ta laska była wkurzająca od pierwszej minuty, w której się pojawiła. Równie dobrze mogła zginąć, nie chciało się jej kibicować.

ocenił(a) film na 8
slonica_smalec

To prawda, na przykład taki Jofferey Baratheon, Dolores Umbridge, Percy Wetmore z Zielonej Mili, Amon Goeth (Lista Shindlera), czy też Denethor z Władcy Pierścieni. Wszyscy super sympatyczni, same pozytywne odczucia XD

A jeśli chodzi o główną bohaterkę, to myślę że specjalnie ją tak napisali, żeby stała w ogromnym kontraście z głównym bohaterem. W sumie parę razy podkreślano w filmie aspekt przeżywania żałoby i myślę, że w głównej mierze to ona właśnie przyczynia się do tego, że oni oboje są tak skrajni (depresyjny zrezygnowany milczek vs pseudo wyluzowana krzykaczka). Mimo wszystko mi osobiście się ten zabieg podobał, aktorom udało się faktycznie oddać więź między rodzeństwem (pomimo tego właśnie kontrastu), choć w rzeczywistości takie skrajności mało kiedy chodzą parami i mają do tego tak zażyłą relację.
Gdyby scenarzyści i reżyser podali nam za głównych bohaterów takich dwóch OJ'ów, film znowu stałby się totalnie ciężki i depresyjny, takie moje zdanie :)

ocenił(a) film na 6
popkowata

Co innego dobrze napisany zły charakter, a irytująca postać, która niby ma być dobra , ale no nie chce mi się jej kibicować...

ocenił(a) film na 1
slonica_smalec

Fatalne to strata czasu ogladac mniej niz zero

wolto

Haha :-D Zróbmy film gdzie kamera wpadła do WC i oglądamy seans posiedzenia. Wielkie emocje w postaci obrzydzenia gwarantowane. Ale co to za film będzie! Nie znacie się.

ocenił(a) film na 5
januszczw

Ten cały Daniel Kaluuya nie lepszy. W filmie "Uciekaj" był dokładnie taki sam. Jak aktor w każdym filmie jest taki sam to żaden z niego aktor.

ocenił(a) film na 7
januszczw

Jak dla mnie wątek małpy. Można by było inaczej przekierować film a pozostać przy tym samym wydźwięku. Po za tym jakby gość nie wiedział co chcę opowiedzieć. Wiadomo że główny motyw to poskromić naturę i że ludzie to ludzie o zaschlanni ale można było inaczej.A był Jordan o kawalek od mistrzowskiego horroru thrilleru z przesłaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones