PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864985}
5,6 26 239
ocen
5,6 10 1 26239
5,2 33
oceny krytyków
Napoleon
powrót do forum filmu Napoleon

serio tylko półtorej h

użytkownik usunięty

kubrick jakby nakręcił napoleona co planował zrobić to pewnie by była trzy godzina epopeja, ciekawe jak im wyjdzie i co pominą

Wydaje mi się, że ktoś się pospieszył dodając taki czas trwania. Na imdb nie widzę informacji, że faktycznie ten film trwa tylko 90 minut. Chyba, że ktoś znalazł inne, legitne źródło informacji

ocenił(a) film na 5
HerrDecadens

Według osób rzekomo biorących udział w próbnych pokazach filmu trwał on około 150 minut, więc tak jak "Ostatni pojedynek". Ale na razie nie ma oficjalnych informacji. TZ jednej strony jestem ciekawy jak to wyszło, ale z drugiej mam obawy, że żeby zmieścić się w czasie Scott mógł pominąć wiele ciekawych wątków z biografii Napoleona, a bitwy będą tylko kilkuminutowymi sekwencjami. Nie obraziłbym się, gdyby Scott wydał później wersję rozszerzoną, albo miniserial.

ocenił(a) film na 9
BartekJerzy

Dokładnie 158 minut.

ocenił(a) film na 6

Nie ma raczej takiej możliwości. Scott od lat 80 bardzo rzadko schodzi poniżej dwóch godzin, a i to tylko w tych luźniejszych filmach typu Naciągacze. Wszystkie jego filmy z gatunku bardziej widowiskowych, to okolice właśnie 150 minut, o których pisał Bartek. Ten artykuł by to potwierdzał: https://collider.com/napoleon-movie-runtime/

_xoy_

Obecnie jest podane 158 minut w wersji kinowej (2h 38min), a podobno będzie wersja reżyserska prawie 4h.

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

Ja wczoraj oglądałam 2,5 godz. Zleciało nie wiadomo kiedy.

157 minut i kilkanaście sekund.

Obecnie jest podane 158 minut w wersji kinowej (2h 38min), a podobno będzie wersja reżyserska prawie 4h.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7

Zastanówmy się, kiedy ostatnio Ridley nakręcił 90-minutowy film?

"co pominą" ? Pytanie brzmi raczej "co zostanie".

ocenił(a) film na 6

Kubrick był największym geniuszem, Scott to dobry rzemieślnik, a ten film to potwierdza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones