PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 854
oceny
6,6 10 1 28854
7,4 40
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Masakra

ocenił(a) film na 2

Jeżeli po godzinie filmu zaczynam przeglądać internet na tablecie, to oznacza, że film musi być
wyjątkowo nuuudny. Nie obejrzałem do końca. Szkoda życia na takie debilizmy.

Nesh

Jaaa! Naprawdę masz tablet z internetem i to bezprzewodowo? Ale czad!

ocenił(a) film na 2
ruffio_filmaniak

Jeżeli oglądam film a obok leży tablet, po który sięgam podczas seansu to oznacza, że film jest słaby.
W miejsce "tablet" wstaw flaszkę, odkurzacz, książkę, dupę...

Nesh

Ostatnie zawsze mnie odciągnie nawet od najlepszego filmu ;)

ocenił(a) film na 8
Nesh

Nie, to oznacza ze filmu nie rozumiesz lubpoprostu nie umiesz doszukac sie przekazu -.-

ocenił(a) film na 8
Nesh

Może oznacza to po prostu, że film nudzi ciebie, a nie że jest wyjątkowo nudny :)

ocenił(a) film na 10
Nesh

Przerósł Cię.

ocenił(a) film na 3
Nesh

A ja się zgodze z założycielem tematu. JA po 20 minutach zacząłem zajmować sie czym innym przy oglądaniu a po 40 minutach kompletnie film wyłączyłem. Ogólnie lubie Phoenixa i Hoffmana ale ten film to jest porażka

użytkownik usunięty
Nesh

LANSIK. :D:D:D

ocenił(a) film na 5

Czym tu się lansować? Tabletem? Proszę cię...

Nesh

Aktorstwo level hard ale film słaby

ocenił(a) film na 5
Nesh

haha miałam to samo. Tylko mnie FB wciągał.. Aktorstwo świetne, ale reszta nie nadążyłam chyba...

ocenił(a) film na 8
Nesh

Chcialem cie wyzwac, ale za 9 - Lost i 10 - Goodfellas, doradze ci jak koledze, zebys przeczytal analizy i wytlumaczenia tego filmu, a ogladnaie jego nie bedzie nudne tylko intygujace

użytkownik usunięty
Mr_Krytyk

Analizy? wytłumaczenia? a na co? przecież film w przekazie był prosty tylko .............nudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones