PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480152}
5,8 57
ocen
5,8 10 1 57

Mission London
powrót do forum filmu Mission London

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Po 30 minutach oglądania nie miałem pojęcia o czym właściwie jest ten film o jaka ma się w nim tlić intryga. Strata czasu.

ocenił(a) film na 7
topjes

No to trzeba było obejrzeć cały film to może byś zrozumiał, film nie jest trudny do zrozumienia, główny wątek polega na tym,że żona prezydenta Bułgarii chce spotkać się z królową Aglii po to by odbudować swoją reputacje wśród narodu,którego obywatele, jak dowiadujemy się na samym początku filmu "są głodni" (chyba nie trzeba wyjaśniać co to może oznaczać :), a tak naprawde chce ich oszukać by mysleli,że "działa" na arenie międzynarodowej i wysyła w tym celu swojego dyplomate, który ma jej załatwić to spotkanie oraz dowiedzieć się,skąd wzięła się dziura budżetowa :)

ocenił(a) film na 7
topjes

no i szkoda,że tacy ludzie jak ty zaniżają ocene niektórym filmom, bo jak mogłeś ocenić ten film na 1, skoro nie wiesz o co w nim chodzi i nawet nie obejrzałeś go do końca...

ocenił(a) film na 1
Robal_09

Skoro po 30 minutach w miarę skupionego oglądania nie jestem w stanie powiedzieć o co właściwie chodzi w tym filmie i po co go dalej oglądać to chyba trudno dać inną ocenę niż 1?

topjes

Ja bym dał 2 :D xD

topjes

Topjes, obejrzyj sobie na przykład Inland Empire. Zobaczymy, czy na koniec coś zrozumiesz, skoro prosta komedyjka sprawia Ci problem. Wybacz za zgryźliwość, ale może do tej pory oglądałeś tylko kreskówki?:P
Zresztą Twój komentarz mówi sam za siebie, więc nie wiem po co tu tracę czas. Ano tak, nudzi mi się w pracy...

ocenił(a) film na 1
Strayker

Po prostu mam wieksze oczekiwania wobec filmu. Po 30 minutach potrafie rozpoznac gniota wg mojego gustu. To nie jest kwestia zrozumienia. Po prostu nie wiem po co w ogole poswiecac czas na to pseudo kino wiec ostrzegam innych :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones