PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30489}

Kosmiczny obóz

SpaceCamp
5,7 362
oceny
5,7 10 1 362
Kosmiczny obóz
powrót do forum filmu Kosmiczny obóz

Nie zdiwił bym się gdy by to miało mjejsce na prawde, tak samo jak swingowany lot na księżyć który nie miał mjejsca, ale to tylko taka spiskowa teoria dziejów, innymi słowy jajca:-)

PawelK

Pawełku kup sobie bo na pewno jeszcze gdzieś w księgarni są słowniki języka polskiego i podszkoliłbyś ortografię przed takimi wystąpieniami. Kto do qrwy nędzy pisze mjejsca?

ocenił(a) film na 10
h4r

Tak mam dysleksje, teraz jest lepiej bo jest wbudowany słownik bo jak byś nie zauważył, odpowiadasz na post z 2007 roku nekropsterze jeden ;-)

PawelK

to nie zmienia faktu ze i tak nie nauczyles sie ortografii , ani tego ze dysleksja to wymowka tych ktorym sie nie chce.

ocenił(a) film na 10
tomczyktm

Kolejny necroposter :-)
Ale może masz racje, może rzeczywiście jest tu ziarnko prawdy i rzeczywiście jestem trochę leniwy :-(
Ale niektórym nauka ortografii przychodzi trudniej niż innym, podobnie jak z innymi umiejętnościami, są tacy co umieją śpiewać oraz tacy co tego nie potrafią :-)

https://www.youtube.com/watch?v=iyBPnlJhUP0

Na szczęście mamy wbudowane słowniki oraz programy jak Grammarly niestety tylko do J Angielskiego :-(

PawelK

Człowieku, jajca to ty wpisujesz. A załóż się że na Marsie są już ludzie i stała baza. Wystarczy poczytać i pomyśleć. Na świecie są takie tajemnice i technologie o których jak zwykle dowiemy się po czasie (za 20lat) bo inaczej świat stanął by na głowie.

ocenił(a) film na 10
TobiWUJO

Baza na marsie lol

Jak stanął by na głowie?

PawelK

Przestań się wypowiadać publicznie analfabeto!!!

ocenił(a) film na 10
JackCarver

Winszuje inteligencji, odpisujesz na posta sprzed 12 lat, a wypowidać się publicznie, byłem, i będę bo gwarantuje mi to Art 54 § 1 Konsytuacji RP, Frajerze xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones