PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 321 878
ocen
8,3 10 1 321878
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Przereklamowany, chwilami nudny, pseudoartystyczny filmik. Ocena 8,6 to efekt zbaranienia społeczeństwa, gdzie kilku krzyknie "cudowne kino" i reszta stawia te dychy, żeby nie wyjść na tych, co "nie zrozumieli" "genialności" tego "dzieła"

ocenił(a) film na 6
GunMeat

Troche za daleko idące wnioski to po prostu dramat społeczny chorego na umyśle człowieka.

ocenił(a) film na 6
ChubakaCieLubi

Przepraszam, ale samo napisałeś, że "jest ofiarą społeczeństwa, które prześladuje słabych". Z filmu jednak wynika, że społeczeństwo mu pomagało przez wiele lat.

ocenił(a) film na 6
GunMeat

Pracował w cyrku ledwie wiążac koniec z końcem nie miał żadnej pomocy społecznej on wręcz jej szukał ale nigdy nie otrzymał.
Ostatecznie doszedł do wniosku że jego warstwa społeczna jest po prostu pogardzana i postanowił się zemścić, to nie ma nic wspólnego z lewactwem. Zauważ że na końcu fimu stał się bohaterem dla ludzi którzy nienawidzili Wayna.

ocenił(a) film na 7
ChubakaCieLubi

Jeśli ktoś, tak jak GunMeat, ma móżdżek przeżarty prawactwem, to we wszystkim doszukuje się lewactwa, zupełnie przy tym nie rozumiejąc na czym polega problem.

ocenił(a) film na 6
Max66

Widać jacy jesteście spaczeni LEWACTWEM.
Tylko DAWAĆ, DAWAĆ, DAWAĆ.
Jokera skrzywdziła rodzina, a ratowany i wspomagany był za społeczne pieniądze przez ponad 20!!! Razem ze swoją mamuśką.
Ale dla lewaków to za mało - ma być WIĘCEJ i WIĘCEJ i WIĘCEJ.
Chcecie by każdy miał willę z basenem.

ocenił(a) film na 7
GunMeat

Dziecko, ile ty masz latek? 6? 7?
Rozumku tyle, co u trzylatka :)
Choć jednak obrażam trzylatków.

ocenił(a) film na 6
Max66

Tak, tak. GunMeat jest tylko biednym psycholem poniewieranym przez społeczeństwo. Teraz mnie obrażasz, ale jak sobie pomaluję gębę, zatańczę na schodach i zastrzelę kogoś, to będziesz mnie wielbił.
BUAHAHHAHHAHAHAHHAAAA!!!!

ocenił(a) film na 7
GunMeat

No właśnie, nie musisz niczego malować: "BUAHAHHAHHAHAHAHHAAAA!!!!"
Wstawka akurat na poziomie trzylatka.
Nie wielbię żadnych psycholi (w tym ciebie).
W dupie mam lewaków, ale największą bekę
mam z prawactwa, bo to brodzik intelektualny.

ocenił(a) film na 6
Max66

To był napad śmiechu jak u Jokera. A ty mnie właśnie skrzywdziłeś. Zaraz się zemszczę.

ocenił(a) film na 6
ChubakaCieLubi

Przecież dostawał pomoc i opiekę medyczną ponad 20 lat.
On i jego matka.
A, że nie starczało na luksusy - no sorki.
To, że chciał się zemścić, bo "jego warstwa społeczna ..."
to właśnie 100% LEWACTWO.
Sorki, że jesteś chory i tego nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 6
GunMeat

brak ci 5 klepki pisząc takie rzeczy.

ocenił(a) film na 6
ChubakaCieLubi

Widzę, że argumenty się skończyły - panu już dziękujemy

ostry_cenzor

przekrlamowany i tępy to jesteś Ty i widać że niby prawdziwy katolik co wspiera pedofilów a oni powinni wszyscy zdechnąć i ktoś w końcu powienien zrobić z nimi porządek jak Joker to samo rząd na Sybir

ocenił(a) film na 4
Weronka90

co ma poj.... kobieto jedno do drugiego? Jakoś ciebie w żadnym marszu przeciw pisiorom nie spotkałem, wiec sorry ale nie pisz mi o rzeczach oczywistych dobra? Lepiej książki poczytaj zamiast zajmować się chałupniczo nietrafioną "psychoanalizą" na podstawie tego, że się komuś słaby film nie podoba. Co ja bym z księżmi pedofilami zrobił to ja wiem najlepiej. Przeczytałaś już książkę "Sama" ? Wiesz kim jest autorka? Na 100 procent nie wiesz, ale odpowiedz sobie sama, bo tutaj zanim mi odpiszesz jakąś "super-ripostą" to zdążysz sprawdzić w googlach i będziesz udawać mądralę. szkoda, że nie można takich sprawdzić od razu on-line....

ostry_cenzor

a skąd wiesz że nie byłam na żadnym marszu skoro nic o mnie nie wiesz i nawet nie wiesz gdzie mieszkam?szkoda czasu na czytanie książek i ja czytam artykuły po angielsku i magazyny a Ty nawet nie wiesz jak się je piszę po polsku a co dopiero po angielsku czy eseje na trudne tematy a jestem inteligentną kobietą która by raz dwa wytępiła cały rząd,bo nie wiem co za debile głosowali na pis,ale w końcu 90% polaków tak się nimi zachwyca i wierzy tępo w co mówi Czarnekże kobieta jest od usługiwania facetowi i rodzenia dzieci,a żadnamądra kobiet nie marnuje sobie życia na durne bachory,a studiuje i pracuje jak ja,bo chcę dobrze zarabiać i zrobić międzynarodową karierę,a nie użerać się z pieluchami do końca życia i cała wojna się zaczęła jak zakazali aborcji,a nikt nie ma prawa decydować o naszym ciele i płód to nie dziecko to lepiej usunąć niż je zabić po porodzie jak większość kobiet robi w akcie desperacji czy zostania samą takim problemem a Polska powinna się rozwijać,a nie cofać o 200 lat za murzynami bo dokąd my zmierzamy do zagłady i cofamy się do średniowiecza gdzie w szkole uczy się cnów niewieścich które nikomu się nie przydadzą?:)))

ostry_cenzor

taki Joker powinien zrobić z Tobą porządek a wtedy byś inaczej śpiewał bo tylko zacofane pisiory obrażają innych a ktoś kto jest inteligentny i ma swoje zdanie i nie wierzy w pedofilów w kościele ma szacunek do innych i umie wyrażać własne zdanie a nie tępo wierzy w pis co gada i plandemie którą jest jedną wielką ściemą a wszystko wymyślono by się pozbyć jak najszybciej takich jak TY:D

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Wydawało by się, że większego idioty niż ostry cenzor, trudno tu spotkać - przy tobie jednak jest on mega-mózgowcem. Dopóki jeszcze piszesz (mocno powiedziane "piszesz", bo to bełkot nieskładny i niegramotny, choć to jemu zarzucasz brak znajomości pisowni) o pisobolszewickich kato-zyebach, imbecylu Czarnku i jego odyebanych pomysłach, cnotach niewieścich i innym tego typu szajsie, to jeszcze spoko.
Ale hasło "a jestem inteligentną kobietą" w połączeniu z "i plandemie którą jest jedną wielką ściemą" pogrąża cię w umysłowym szambie razem z całą pokrewną płaskomózgą szurią.
Poza tym, te twoje z dupy wzięte wnioski, że "cenzor" miałby być pisiurem i obrońcą pedofilów, świadczą jedynie o tym, że twoją makówkę wypełniają rzadkie ekskrementy.

Max66

Zamilcz bo większego cymbała nie znam co nie umie napisać poprawnie zbudowanego zdania a jak wierzysz w cały ten piso szajs i pandemie to współczuję IQ na poziomie zerowym a nawet minusowym bo dziś pełno zacofanych ludzi którzy się uważają za niewiadomo co i jestem ósmym cudem świata a nie zaraz co Ty;D

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Czyli w 100% potwierdza się to, co wcześniej napisałem :)

Max66

Nie potwierdxa sie to co mowisz i twoje iq jest na minusie

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Jak ja lubię ameby umysłowe ;-) Pięknie się je orze :)
Jeśli wydaje ci się, że Himalaje są na minusie, to nigdy nie wyjdziesz z Rowu Mariańskiego :)

Max66

Idz sie wyzywaj na pisiakach i rydzyku a nie na oszlifowanym diamencie jak ja

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Sory, że nie na temat, ale zmień proszę miniaturkę na coś mniej obrzydliwego np. psie góvvno.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

Nie podoba się to więcej nie oglądaj filmów psychologicznych. Te swoje wypociny zachowaj dla siebie :D

ocenił(a) film na 6
sztohas

O, drugi Putin się znalazł! Chcesz kneblować innych? A może sam zachowaj dla siebie swoje wypociny skoro temat się nie podoba!

ocenił(a) film na 10
GunMeat

Śmieszny jesteś :) po prostu napisalem swoje zdanie i tyle.

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

To ma być recenzja? To zbuk jest jakiś, nie recenzja!

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

Ktoś nie zrozumiał bardzo ważnej puenty i się wypowiada, obrażając wszystkich, którym film przypadł do gustu. Bez powodu pozjadales wszystkie rozumy.

ocenił(a) film na 7
KarolinaCaro6669

To jest typowe dla tzw. ostrego_cenzora. Facet stara się trollować, ale jest w tym kiepski.

Max66

Kwestia gustu jeśli chodzi o ten i inne filmy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ostry_cenzor

Wedle mnie i mych dzieci film nudny i płytki dla gimbazy. Główna rola bardzo przereklamowana,za co Oskar? W gladiatorze ten aktor juz lepiej gral, bardziej do tej roli pasowalby choćby Tom Cruse lub Van Disel może wówczas film i rola byłaby bardziej krwista. Kompletna pomyłka raczej dla miłośników komiksów i bajek Andersena.

ocenił(a) film na 1
ostry_cenzor

nie rozumiem fenomenu jokera, a ty bardziej zachwytu nad główną rolą i nagród dla niego. Rola jokera jest tak łatwa do zagrania i tak oczywista, że każdy aktor, który ją zagrał jest chwalony. Jack Nicholson, Heath Ledger, Joaquin Phoenix.

ostry_cenzor

Z wieloma filmami tak jest. Widać jak ktoś połozy kasiorę na promocję, to nagle same zachwyty. Mnie Joker też na kolana nie powalił

ocenił(a) film na 4
Muzeelo

Idzie to na cały świat, wszędzie kasę kładą i u nas też

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Większość mądrych nawet 3/4 się nie wypowiada. Twoja racja mój spokój.

ocenił(a) film na 1
ostry_cenzor

I tak głupi ludzie mają prawa wyborcze i to jest przerażające. Joker chodzi z tobą do pracy, spotykasz jokera na każdym kroku, świat składa się z pomyleńców, szczególnie w Polsce dlatego tak tu cudownie.

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

Do odbioru niektórych filmów trzeba mieć choć jedną komórkę mózgową więcej od kury. Jak widać po filmwebowych krytykach, posiadanie jej nie jest niczym oczywistym.

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

ale kto powiedzial, ze to jest kino dla lemingow. nie widziales reklam mediamarkta?

ocenił(a) film na 4
ostry_cenzor

"Mądrego to i przyjemnie posłuchać" - jak mawia Kaźmirz Pawlak. Mam podobne odczucia. Film po prostu mnie znudził. I na dodatek to nieudolne naśladowanie mimiki Jima Carrey`a...

ocenił(a) film na 7
mak65

Nazwać wioskowego przygłupa o ksywce "ostry_cenzor" mądrym, to jest już przekroczenie granic brawury :D

ocenił(a) film na 3
ostry_cenzor

popieram , dla mnie to był gniot - kompletna strata czasu

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

A pomyślałeś o tym że to, że twoja opinia nie jest najważniejsza i każdy człowiek może odbierać ten film inaczej, z czego wynika tak wysoka ocena - to że nie widzisz geniuszu tego filmu jest do zaakceptowania, ale obrażanie innych dlatego że to zauważają to przesada

ocenił(a) film na 3
ostry_cenzor

Brawo - tez nie mam pojecia kto moze cos takiego uwazac w ogóle za dzieło a za wielkie ?? to juz kpina na całego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones