PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 660
ocen
8,3 10 1 322660
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

JOKER

ocenił(a) film na 10

Po obejrzeniu zwiastuna myślę, że możemy oczekiwać w końcu jakiegoś inteligentnego kina. Po tylu popcorniakach dobrze będzie zobaczyć film, który zmusi do myślenia. Już się nie mogę doczekać. I coś czuję, że Phoenix będzie walczył o Oscara! :D

ocenił(a) film na 10
GelidumDomine

Cała ta Akademia podobnie jak i nagrody Nobla to jedna wielka ściema i ustawka...

ocenił(a) film na 8
0ri0n123

Jezeli chodzisz do samych multipleksow, to coz...

ocenił(a) film na 10
q_ba87

To ostatnio był jakiś film komiksowy, który był ambitny i który był grany tylko w kinach studyjnych?

ocenił(a) film na 9
0ri0n123

"Życie Adeli", "Persepolis", "Historia Przemocy", "Oldboy", "Road to Perdition". Oczywiście było jeszcze wiele innych ambitnych folmów na podstawie komiksów, ale ograniczyłem się do tych które były wyświetlane w kinach "studyjnych".

ocenił(a) film na 10
0ri0n123

Walczyl? Tu nie ma o co walczyc. Oskar nalezy sie jak psu buda.

ocenił(a) film na 10
0ri0n123

Dzokery to juz temat za bardzo oklepany niestety!

ocenił(a) film na 10
0ri0n123

popcorniaki ( :D ) nigdy nie doceniali dobrego kina więc są dalej popcorniakami :D

0ri0n123

Moim zdaniem on już tego Oscara ma w kieszeni, ja będę mocno trzymała za niego kciuki :)

użytkownik usunięty
emilkap88

Moim zdaniem wcale nie ma go w garści, bo w holiłudzie kwestie artystyczne bywają trzeciorzędne. W tym wypadku trudna do przełknięcia może być dla członków akademii wymowa (nieoptymistyczna) i ogólny ton filmu (przemoc).

Rozumiem Twoją argumentację i jest w niej trochę racji, ale ja jestem niepoprawną optymistką mimo, że film bardzo mroczny, że dostanie swojego Oscara.

ocenił(a) film na 10
0ri0n123

Nominacja do Oscara już jest. Teraz tylko niech wygra ;D

ocenił(a) film na 10
0ri0n123

Jest i Oscar! Strasznie się cieszę, bo najbardziej zasłużył ze wszystkich nominowanych! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones