PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375630}

Idź twardo: historia Deveya Coxa

Walk Hard: The Dewey Cox Story
6,8 6 680
ocen
6,8 10 1 6680
6,3 6
ocen krytyków
Idź twardo: historia Deveya Coxa
powrót do forum filmu Idź twardo: historia Deveya Coxa

Szczegolnie momenty z macheta i z Beatlesami...

ocenił(a) film na 9
Gatiniusha

Jack Black idealny jako Paul McCartney :D

ocenił(a) film na 8
Gatiniusha

z macheta? a cóż to za słowo stworzyłeś?:)

ocenił(a) film na 9
ELFlK

jakbys nie wiedzial/a (a tak a propos ...to jestem dzewczyna a nie chlopakiem) slowo maczeta pochodzi z jez. hiszpanskiego od machete...ja nie lubiew za bardzo spolszczonych nazw...nie popelniam tez bledu piszac wg. oryginalu....

ocenił(a) film na 8
Gatiniusha

Gdybyś pisała wg oryginału to powinnaś użyć słowa "machete". Gdybyś chciała użyć polskiego słowa to powinnaś napisać "maczetą". Ty jednak użyłaś "spolszczonego" słowa "macheta", które ani nie jest wg oryginału, ani poprawne. P.S. skrót "wg" piszemy bez kropki. :)

ocenił(a) film na 9
ELFlK

tez moge odmieniac...do wg moge sie przyznac, ale jakie to ma znaczenie, jesli to jest akurat forum filmowe i powinnismy sie wypowiadac na temat filmu...bo takie wypowiedzi uwazam po prostu za dziecinne...

ocenił(a) film na 9
Gatiniusha

dziecinne jest popełnianie dziecinnych błędów językowych, jakby się miało cztery lata.

a co do tematu, to uważam, że najsłabszym elementem w tym skądinąd wspaniałym filmie jest udział Jacka Blacka, którego jak najbardziej uwielbiam, ale nie każdy sprawdza się w każdym kontekście.

Mudshark

mi ten film pasował
szczególnie utkwiły mi w pamięci piosenki walk hard i ta ostatnia podsumowanie życia
nie bierz marychy nie wchodz w te gówno!!!
ona uzależnia ??
nie skąd, po niej czujesz się lepiej
jest nielegalna??
nie skąd to nowy środek odurzający
ale mówie ci nie bierz tego nie wchodź w te gówno

proximacentaurii

Ciut inaczej to szło, ale zgodzę się że ta scena wymiata :).
Tu w całości:
http://www.youtube.com/watch?v=S1jk4F1757A&feature=related

ocenił(a) film na 8
ELFlK

a ciebie pewnie az wzdelo jak zobaczyles te razace bledy, zgroza :))

Gatiniusha

Bardzo mnie denerwują dyskusje, które nic nie wnoszą, oprócz wymądrzania się dyskutantów, czego najlepszym przykładem jest ten własnie wątek. Naprawdę nie wchodzi się tu po to, żeby czytać bezsensowne dyskusje frustratów, ale żeby poznać pogląd innych członków tej społeczności na dany film. Darujcie sobie - błagam - takie dyskusje. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Gatiniusha

a mi osobiscie w tym filmie nie zaduzo sie podobalo ... jedynie momenty bluesowe z pcozatku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones