PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017673}

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
5,9 7 201
ocen
5,9 10 1 7201
4,4 8
ocen krytyków
Godzilla i Kong: Nowe imperium
powrót do forum filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium

Hej, proponuję pod tym postem dzielić się wszystkimi oficjalnymi informacjami, przeciekami itd dotyczącymi nowego filmu "Godzilla i Kong" :)

misterioso_x

pojawił się pierwszy krótki zwiastun pokazujący prawdopodobnie nowego wroga konga i godzilli.

kolo_103

Dzisiaj w nocy ma pojawić się oficjalny zwiastun

ocenił(a) film na 7
misterioso_x

Shimo będzie wrogiem tytanów

ocenił(a) film na 10
deconstramus

Dokładnie, i z nieoficjalnych informacji wiadomo że sam Shimu (lub shimo) będzie poruszać się na tylnych łapach podobnie jak godzilla i będzie "świecić" się na niebiesko podobnie jak godzilla w poprzednich częściach serii.

ocenił(a) film na 10
misterioso_x

Ze zwiastuna można wywnioskować że:
-Godzilla zmieniła ( a bardziej zmienił) wygląd jak i kolor wewnętrznej "energii" ( możliwe że jest to spowodowane ewolucją i nowym źródłem energii podczas uśpienia w lodzie. W jaskini w której Godzilla hibernuje widać kryształy (lód) zarówno w kolorach niebieskim jak i różowym)

- Scar King jest władcą grupy człekokształtych organizmów (to nie jest ten sam gatunek co Kong)

- w powstającym zapadlisku koło Piramid w Gizie z której wychodzi Kong widać niebieską poświatę. Prawdopodobnie jest to początek walki z Shimu ( po internecie podobno krąży urywek walki Konga z Shimu przy Piramidach)

- - w scenie w której Godzilla używa swojego "atomic breath" w tle widać miasto i budynki przypominające te w Egipcie więc możliwe że jest to fragment bitwy Godzilli i Konga z Shimu właśnie w tej lokacji.

ocenił(a) film na 10
andrzejmazurowski1

W japońskim (?) zwiaztunie do GxK widać nową scene z Godzillą stojącą w Rzymskim Coloseum.

ocenił(a) film na 10
misterioso_x

!Wyciekł scenariusz (wydaje się być to wiarygodne info, bo pokrywa się z tym co widzimy w spotach)

ocenił(a) film na 10
andrzejmazurowski1

https://www.reddit.com/r/Monsterverse/comments/18rtw7w/godzilla_x_kong_the_new_e mpire/

ocenił(a) film na 7
andrzejmazurowski1

Myślę, że Mothra to jest zwykły fejk i tyle. Nie chcę mi się wierzyć w jej powrót w tym filmie. Chyba że jakas krótka scenka że może wrócić ale z końcem filmu i dopiero w kolejnym coś pokażą. Jeśli kolejny powstanie...

ocenił(a) film na 10
khazad7_2

Myślę że to jednak nie fejk. Ciężko sobie wyobrazić inny scenariusz w którym podczas walki Godzilli i Konga w Egipcie ktoś inny ich "godzi" i dystansuje, a jak wiadomo Mothra ma taka możliwość.

ocenił(a) film na 7
andrzejmazurowski1

No dobrze. Jednak nie fejk. :) Zobaczyłem wczoraj najnowszy trailer i krótką scenkę z Mothrą. Super, że jednak wróci. :) Byle do piątku... bilety już kupione. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones