PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740233}

Rabid Dogs

Enragés
6,0 342
oceny
6,0 10 1 342
Enragés
powrót do forum filmu Enragés

co czyni ten obraz filmowy dość ciekawym. Początek dość mocny, środek dziwny, za dużo sytuacji z których bohaterowie co chwilę wychodzą obronną ręką. Mocno naciągany momentami no i końcówka też troszkę amatorsko rozegrana, ale takiego obrotu sprawy nikt by się nie spodziewał. Mocny początek i zaskakująca końcówka, z mniej ciekawym środkiem czyli jest całkiem przyzwoicie.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Calkiem przyzwoicie i 3/10?? ok...ze swojej strony moge tylko napisac ze scenarzysci jakos w polowie filmu daja juz czytelne sygnaly ze jedna z osob nie jest tym za kogo sie podaje wiec akurat koncowy twist mnie wcale nie zaskoczyl...sam film natomiast pomimo ze ladnie nakrecony i z fajna muzyka to jest typowym sredniakiem klasy B, sporo glupich zachowan bohaterow, plytki scenariusz itp itd..

ocenił(a) film na 5
miko1980

Też byłem pewien że coś tu nie gra, choć końcowe rozwiązanie wyszło zbyt brutalnie, spodziewałem się czegoś w tym stylu... Bezsensowne i niekonsekwentne zachowania postaci można by wyliczać, ale po co... Potwierdzam również że to klasa B, choć w niezłym stylu.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Koncówka ratuje ten film, wg mnie nudny. Glupie zachowania i amatorstwo. naciagane 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones