PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762615}

Dwie prawdy

Below the Surface
4,3 249
ocen
4,3 10 1 249
Dwie prawdy
powrót do forum filmu Dwie prawdy

1. Film tak powoli się rozkręca, że człowiek instynktownie chce kliknąć "szybkość x 2" albo po prostu przewinąć.

2. Aktorzy oczywiście w nienagannym makijażu (bez wyjątku!) i wszyscy w kwiecie wieku. Jakby całe miasto skończyło tę samą klasę w tej samej szkole i postanowili chodzić do tego samego salonu piękności.
A nie, sorry, był epizod z szefem komendy ale... szybko oznajmił że przechodzi na emę aby telewidz nie musiał oglądać starych ludzi ;)

3. Całość wygląda jak jeden z wielu filmów erotycznych: ci ludzie, te kadry, te anemiczne dialogi, ta niewyszukana ścieżka dźwiękowa.
Tylko że ktoś wpadł na pomysł aby tych ładnych ludzi wsadzić jednak do dreszczowca.

4. Ano właśnie, gdzie tu thriller? Po godzinie tego flegmatycznego przedstawienia na ekranie stwierdzam, że to koło dreszczowca nie stało.

Szkoda czasu, straszna tandeta.
2/10.

ocenił(a) film na 3
_MAX_

Haahaahaa!

Akurat byłem u rodziców na herbatkę i ciasto, gdy puściłem z bufora, bo zapauzowałem po tym tureckim tasiemcu i mama mówi jak niemal się tylko zaczął: "to nie jest jakiś erotyk???" Ja nerwowo patrzę, ale ... zaraz ... nieee! Przecież gdzie? Na jedynce? Po dwudziestej? :D

Dobrze, że w buforze było ze 40 minut tego dzieła, to żeśmy zerknęli na początek i przewijając dobrnęli z bratem do końca do końca! Bo starzy poszli sobie... takie dobre to było ;)

Nie polecam, bo strasznie słabo.

ocenił(a) film na 3
ZSGifMan

Pewnie gdyby "Jedynka" puściła naprawdę jakiś erotyk to byłby lepszy niż ten thriller ;)
A jakie zainteresowanie by wzbudził :P
Ale w TVP zaszła "dobra zmiana " i teraz idą filmy tej właśnie klasy, niczym na kanałach Pulsu :/

ocenił(a) film na 2
Montago

Nie no, na Pulsie czasem idą całkiem niezłe filmy :)
Próbują chyba zaplusować u widzów po tym jak ich Cyfrowy Polsat wywalił na pozycję 157.

ocenił(a) film na 3
_MAX_

Miałem kiedyś Cyfrę+, Wizję i numery kanałów i kolejność grupowania była od czapy, ale teraz mam w kablu UPC i tam jest dopiero numeracja z dupy! Ale chcącego oglądać dany kanał, przynajmniej mnie, to nie odstraszy i se wstuka jakiś tam numer.
Z tymi filmami na Pulsie, to potwierdzam, aczkolwiek czasami, czasami są dobre produkcje, bo tak to to samo byle co, co gdzie indziej.
Bajki dla dzieci (zdaje się, że Mini Mini) w upc na 666...
]:-[]

_MAX_

Nawet napisy końcowe tak woooolno się przesuwają... masakra :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones