PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5206}
7,4 12 784
oceny
7,4 10 1 12784
6,6 7
ocen krytyków
Droga przez piekło
powrót do forum filmu Droga przez piekło

fajnie ze jennifer lopez grała taka wredną suke to do niej bardziej pasuje niż grzeczne role slodziutkich az do wyzygania kobitek,a sama fabuła jest "wyjebana" w kosmos i doprawdy nie potrafie skapować z kąd te hmmm "nagrody"...phoenix też jest dobry jak pożera bilet do domu,mechanik boki zrywać (fajnie "se" grał w twister'a)....hehehe
a końcówka wprost wymiata ,taak "a jednak mam szczescie..." i ta muzyka na końcu ...

ocenił(a) film na 10
kasiaczek_7

Powiem tak : jedyny film z Jennifer Lopez ktory mi się podobal i to na 10/10 :)

ocenił(a) film na 10
kasiaczek_7

A ja uważam że J.Lo. to jedyny minus tego filmu... jest on jednak na tyle dobry że przyznaje - 10/10.

ocenił(a) film na 9
Maskaradore_

Bez Jennifer filmu by nie było - doskonale zagrała, a zły charakter tylko w tym jej pomógł. U mnie 9/10 (za minus uważam początek, reszta jest coraz lepsza z każdą sekundą) ;]

ocenił(a) film na 7
janek_02

Precz z uprzedzeniami,bo tak jak rzeczywiście za J.Lo nie przepadam,tą rolą zyskała mój szacun...potem zaplusowała w "Celi" i to by było chyba na tyle w temacie interesujących ról tej pani...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones