PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363036}

Droga do przebaczenia

Reservation Road
6,9 13 694
oceny
6,9 10 1 13694
6,8 5
ocen krytyków
Droga do przebaczenia
powrót do forum filmu Droga do przebaczenia

Chwila nieuwagi

ocenił(a) film na 8

Jedna chwila nieuwagi niszczy życie tylu osób...
Podoba mi się spojrzenie na przeżycia poszczególnych osób...
Widzimy Dwighta zmagającego się z poczuciem winy i strachem przed karą.
Widzimy ojca zabitego chłopca Ethana Learner , który pragnie sam wymierzyć sprawiedliwość na sprawcy wypadku.
Widzimy także matkę zabitego chłopca, która pragnie wrócić do normalnego życia... nic przecież nie wróci życia jej dziecka.

ocenił(a) film na 10
Sandra474

Jak dla mnie film jest arcydziełem.
Bardzo wiele emocji zawarte w około 1.5 h filmu.
Trzyma w napięciu i świetnie sie go ogląda.
Gra aktorska równiez na bardzo wysokim poziomie.
To Polskie tłumaczenie filmów mnie rozwala "Droga do przebaczenia" - Oryginalny tytuł tego filmu to nazwa drogi, na której stał sie ten okrutny wypadek, który zrujnował życie głównych bohaterów.
"Reservation Road" to nazwa własna tej własnie drogi i autor chciał zaznaczyc w ten charakterystyczny sposób tytuł filmu ponieważ wszystko rozpoczęło sie od tego miejsca. Chciał on w ten spoób coś wyrazić i miał ku temu specyficzny cel.
TE TŁUMACZENIA NA POLSKI JĘZYK WYKONUJE PO PROSTU JAKIŚ TYPOWY IDIOTA. Większość tych spolszczonych tłumaczeń to zupełne dno.

ocenił(a) film na 6
Sandra474

Tylko że to wszystko niezbyt odkrywcze. Wątek chwili zmieniającej losy wielu ludzi jest w kinie częsty. I lepiej pokazywany, jak np. w genialnych "21 gramach"...

Sandra474

Morderca powinien się przyznać i siedzieć w kiciu za nieumyślne zabójstwo niewinnego chłopca

ocenił(a) film na 8
Weronka90

siedzieć ???? Zabity chłopiec nie siedzi .Oko za Oko

Olivier_Gruner

chłopiec nie żyje ale jego morderca kara śmierci to jest oko za oko pedofilów w czarnych kieckach i zabójców dzieci trzeba utylizować,bo kto chcę ich utrzymywć by mieli sielankę w wiezieniu jak mordercy syna z Częstochowy którzy polewali go wrzątkiem i przypalali papierosami?

ocenił(a) film na 8
Weronka90

tworzylibyśmy wspaniała pare . Pozdrawiam :*

Olivier_Gruner

Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones