PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779862}

Bracia Sisters

The Sisters Brothers
6,6 14 886
ocen
6,6 10 1 14886
6,6 26
ocen krytyków
Bracia Sisters
powrót do forum filmu Bracia Sisters
ocenił(a) film na 7
boromeusz

Mnie też. Jak dla mnie - okazało się to za mało :(

ocenił(a) film na 5
dedorka

dokładnie tak, ciągnie się strasznie, w sumie na przeżyciu kogokolwiek z bohaterów mi nie zależy, mimo, że aktorów lubię, niektórych nawet bardzo, to jako postacie niespecjalnie przywiązują do siebie. Dla mnie niestety mocno średni, a w sumie nie wiadomo czemu, bo i zdjęcia dobre, i historia, nie wspominając o obsadzie

ocenił(a) film na 9
boromeusz

Obsada świetna, aktorzy pasują do swoich postaci, zabrakło mi jednak chemii między Phoenixem i Reilly'm...

boromeusz

Ocena do tego film to tylko 4/10 nuda i nic więcej, aktorzy znani ale nic nie wnoszą do tego filmu, ciągnie się jak flaki z olejem to ma być komedia Western? chyba jakiś dramat bardziej, tyle tu humoru co kot napłakał widziałem lepsze filmy o tej tematyce niż to pozdrawiam.

Ricky79

a ja sie nie zawiodłem - dobrze, że ludzie mają różne gusta :-)

ocenił(a) film na 7
Ricky79

W ogóle nie zrozumiałeś tego filmu. Nie zauważyłeś jaką przemianę przeszedł Charlie? Film jest też o tęsknocie za czymś stałym za czymś bezpiecznym Morris i Hermann marzą o stworzeniu idealnej społeczności w której wszyscy będą pełni szacunku do siebie. Eli ciąglę wspomina kobietę (szalik) bo wtedy czuł się dobrze, bezpiecznie. Charlie chce zabić Admirała i rządzić zamiast niego, ale w wyniku przemiany która przebiegła u niego w drastyczny sposób razem z bratem z radością wracają do miejsca gdzie czują że będą bezpieczni (piszę o bezpieczeństwie w sensie uczucia, nie w sensie że ich nikt nie będzie ścigał), a gdzież każdy z nas nie czuł się najbezpieczniej i z tęsknotą wspomina czasy dzieciństwa, uścisk mamy. Dom rodzinny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones