PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779862}

Bracia Sisters

The Sisters Brothers
6,6 14 897
ocen
6,6 10 1 14897
6,6 26
ocen krytyków
Bracia Sisters
powrót do forum filmu Bracia Sisters

To jest komedia.

ocenił(a) film na 7

Nie widzicie tego? Podskórny, żrący humor. Nawet strzelaniny są pokazane pokracznie, jak wybuchy petard w trawie. A jak ginie część protagonistów? Najbardziej jednak rozbawiło mnie moje nieprzygotowanie. Jak typowy kinomaniak, po każdej kluczowej scenie układałem w głowie scenariusze dalszych wydarzeń. Wszystkie wzięły w łeb. Potem już tylko czekałem rozbawiony, co reżyser ze scenarzystą wykombinują. No i ta siermiężność świata. Te karykaturalne zachowania, ośmieszane za chwilę jakimś kontrastem. Tak, to komedia. Tylko nikt nie stroi głupich min ani tonem głosu nie podpowiada, że trzeba się śmiać. Aktorzy na to zdecydowanie zbyt dobrzy. Bardziej Fargo niż American Pie.

ocenił(a) film na 7
Woooo

Komedia stricte bym tego nie nazwał, ale faktem jest, że kilka razy parsknąłem śmiechem i trudno nawet wytłumaczyć dlaczego. Jest to taki humoru podskórny pomieszany czasem z nerwowością. Lubię, kiedy film nadal w ramach kina gatunkowego potrafi przełamać schematy i wzbudzać emocje w nieoczywisty sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones