PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112562}
5,5 153
oceny
5,5 10 1 153
Android
powrót do forum filmu Android

Wiem, że kiedyś wyszedł w Polsce na dvd z "Kinem domowym" (czy czymś podobnym). Jakby jakiś posiadacz się zlitował i dał znak na maila" dekiel69@wp.pl.

dekiel69

Ja również desperacko poszukuję tego filmu głównie z lektorem pl, nie dość że w Polsce był wydany na DVD, to jeszcze był kiedyś emitowany na kanale MGM. Może ktoś posiada ten film???
Wtedy również mogę podać maila.

użytkownik usunięty
cyborg.vandamme

tez by mi sie przydało

Czy wasze poszukiwania przyniosły rezultat?

uljanow

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany tym filmem, to mam go z napisami, mogę podesłać. Wystarczy napisać na boguslawfursewicz@gmail.com

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany tym filmem (Android - 1982), to mam go z napisami, mogę podesłać. Wystarczy napisać na boguslawfursewicz@gmail.com

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany tym filmem (Android - 1982), to mam go z napisami, mogę podesłać. Wystarczy napisać na boguslawfursewicz@gmail.com

cyborg.vandamme

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany tym filmem, to mam go z napisami, mogę podesłać. Wystarczy napisać na boguslawfursewicz@gmail.com

cyborg.vandamme

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany tym filmem (Android - 1982), to mam go z napisami, mogę podesłać. Wystarczy napisać na boguslawfursewicz@gmail.com

cyborg.vandamme

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany tym filmem (Android - 1982), to mam go z napisami, mogę podesłać. Wystarczy napisać na boguslawfursewicz@gmail.com

dekiel69

Jest na pewnej stronie. Nazwę strony podam z odstępem po każdej literze, zeby mi komentarza nie zablokowali. n_i_t_r_o_._t_o
Jakoś na dniach wrzucili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones