Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
102 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

od dnia ogloszenia nominacji bylem ciekawy czy bedzie konsekwentny i nie przyjdzie na ceremonie czy jednak sie na niej pojawi. No i okazalo sie ze przyszedl i zachowywal sie jak obrazone dziecko. Nie za bardzo rozumiem co on chcial przez to pokazac. Po prostu kompromitacja

student22

Nie dziwie mu się. Ma ambicje i wie że może drugi raz takiej dobrej roli nie dostać, a ta w "Mistrzu" zasluguje na Oscara dużo bardziej niż DD-L w "Lincolnie".

ejber71

I tu się zgadzam. Day-Lewis nie pokazał niczego nadzwyczajnego w Lincolnie, odniosłam wrażenie że cały czas był taki sam , żadnych emocji, nic.
Phoenix był o niebo lepszy od Lewisa. Teraz nie dostał Oscara ale przyjdzie czas, że dostanie.

ejber71

Ciągle to powtarzam, Swoją droga jestem ciekawa co by powiedział, gdyby to jednak on otrzymał Oscara :)?Ale dostanie jeszcze niejedną rolę w której pokaże na co go stać. To jest naprawdę wielki aktor.

student22

Przesadzasz. Nie łaził i nie szczerzył się do kamer jak inni. To coś złego? Ma jeszcze fikołki robić jak małpa w cyrku? Brać co każdą ceremonie inną panienkę jak Clooney? Dostal nominację do jakiejś tam śmieszniej nagrody, więc zjawił się na jej ogłoszeniu nie robiąc z tego wielkiego halo. A że nie wygrał, co ma się przejmować i robić z tego powodu wielkie miny? Znakomity aktor, zagrał najlepszą rolę w tym roku w kinie amerykańskim, niczego więcej człowiek na jego miejscu do życiu nie potrzebuje.

Tymon_P_

zgadza się, nie wygrał (niestety) ale mam nadzieje, że mimo to ma satysfakcje z tej roli, bo fakt że to najlepsza rola w tym roku. Gdzies na necie przeczytałam wpis: "Nie wygrał ale my jesteśmy z Phoenixem, chrzanic akademię"
Podobało mi się to!

student22

On ma gdzies Oskary:
http://www.tvn24.pl/oscary-2013,73,m/dla-kogo-z-nich-oscar-od-9-do-86-latki,2995 08.html

- Mam je gdzieś. To g....! - tak o Oscarach powiedział niedawno Joaquin Phoenix. - Nie wierzę w to i nie chcę być tego częścią. Bycie dla wszystkich miłym, oczarowywanie ich i zbieranie komplementów jest obrzydliwe. To zawsze było przeciwko mojej naturze.


Źródło: The Weinstein Company
Joaquin Phoenix w "Mistrzu" stworzył wybitną kreację
39-letni aktor zaznaczył również, że czas, w którym nominowano go za rolę w "Spacerze po linie", był jednym z najgorszych w jego życiu. - Sztuka powinna bronić się sama i nie potrzebne jej nagrody - dodał.

ladymoon

Najważniejsze być sobą, aczkolwiek uważam że Oscar mu się należał i zdania nie zmienię

student22

Powiem szczerze "Mistrz" był nudny, momentami nawet bardzo, ale aktorstwo Phoenix`a ...GENIALNE. Ten facet zasłużył na Oscara jak nikt inny od bardzo dawna! Już od dawna wiadomo, że te całe oscary to jedno wielkie gów**o! Oszukaństwo.

davidstar

zgadzam się z Tobą davidstar. Daja Oscary tym komu chcą niezależnie od tego czy na nie zasłużyli czy nie. Który film dla nich wygodny to nagradzają.....nie patrza już na sztukę, artyzm.....
Akademia lubi DDL więc w ramach sympati postanowili mu dac trzeciego Oscara...ukartowane z góry to wszystko

davidstar

"Mistrz" i "nuda" zdecydowanie nie idą ze sobą w parze.

Sebu_BGZ

zgadzam się,niestety zauważyłam,że dużo osób pisze,że Mistrz był nudnym i nieciekawym filmem.

student22

Ale, że gdzie? Bo zrobił fajną minę, jak ogloszono jego nominację? Bo leje na Oscary? Czemu przyszedł? Nie nam to oceniać. Może nie miał co robić. Może chciał zobaczyć jak kolejny raz okradają go z Oscara. A może to dlatego, że się bali. Bali, że powie prawdę przy wszystkich.

Sebu_BGZ

Jaką prawdę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones