Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
102 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Teraz już tylko Oscarek i cyk. Btw jego przemowa była bardzo niezręczna haha

10IGORDINHO10

Yasss, mamy to! Na Oscara niestety bym nie liczyła, wiadomo nie od dziś że Phoenix nie jest lubiany TAM :(
Ja chyba nie wszystko dobrze zrozumiałam, tak jak większość wspomniał o klimacie i pożarach w Australii ale chyba rzeczywiście coś chlapnął bo mało śmiechu było na widowni no i reszta była lekko mówiąc zakłopotana

użytkownik usunięty
viromelon

Jak Phoenix nie wygra, to niby kto? Egerton? Driver przegrał Globa, więc nie wydaje mi się, aby pokonał Joaquina. "Joker" jest znacznie popularniejszym filmem niż "Marriage Story" i "Rocketman" razem wzięte i wierzę, że Joaquin skończy wielkim zwycięstwem. SAG wygra na 99%.

Bardzo bym sie ucieszyła gdyby wygrał, o - tyle powiem :) Absolutnie jestem za nim, zasłużył sobie na tę nagrodę.

viromelon

Reszta była zakłopotana bo mówił o tym, że bardzo miło się słucha o wsparciu dla Australii i klimacie ale jednocześnie Szanowni Państwo na sali nie muszą korzystać z prywatnych odrzutowców które przyczyniają się do niszczenia owego klimatu i prócz pięknych słów niech każdy spojrzy na to co sam robi. Wytknięcie hipokryzji i zwrócenie uwagi nie wszystkim się podoba, a jego przekaz był mocniejszy niż któregokolwiek z odbierających tego wieczoru nagrodę mężczyzn, którzy to co najwyżej pozwalali sobie na średniej jakości żarty o niczym.

Aldo_Raine

Brawo. Dokładnie tak.

Aldo_Raine

dzięki :)

10IGORDINHO10

On cały jest niezręczny. Niezdarny. Raz odburknie, raz się uśmiechnie a innym razem będzie milczał. Z nerwów często maca się po twarzy i zmienia ton głosu, jakby tylko szukał sposobu aby się schować...tylko po to żeby za chwilę, jak to często robi, śmiać się z dziennikarzami lub żartować że znowu zapomniał wziąć lepsze buty i założył tenisówki. Ja życzę takiej obezwładniającej, szczerej i niesamowicie seksownej "niezręczności" każdemu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones